Vaikai > Laisvalaikis > Labdaros krautuvėlėje...
 

Labdaros krautuvėlėje surinkti pinigai – muzikai gabiems vaikams


2011 06 10 | Autorius: Tomas Grižas, Komitetas
 

Labdaros krautuvėlėje surinkti pinigai – muzikai gabiems vaikams

Labdaros krautuvėlė, kuri, su žinomų žmonių palaikymu, laikinai buvo atidaryta prekybos centre „Panorama“, vakar veikė paskutinę dieną. Vos savaitę veikusioje krautuvėlėje buvo parduota daug drabužių ir aksesuarų, kuriuos Labdaros krautuvėlei padovanojo žinomi meno, mados, televizijos ir pramogų pasaulio atstovai. Pinigai, surinkti už parduotus daiktus, pervesti M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondui, globojančiam talentingus, muzikai gabius Lietuvos vaikus.


„Kaip sakė mūsų mylimas Maestro Mstislavas Rostropovičius – tik dirbdami visi kartu galime padaryti didelius darbus. Mums itin džiugu, kad bendromis jėgomis talentingiausiems vaikams padedame ne tik įgyvendinti jų svajones, bet ir užlipti ant didžiųjų pasaulio scenų, groti kartu su visame pasaulyje žinomais orkestrais bei būti pripažintiems tarp geriausių“, - sako M. Rostropovičiaus fondo valdybos pirmininkė Rasa Kubilienė.
Labdaros krautuvėlėje savaitę buvo prekiaujama drabužiais, aksesuarais ir galanterijos dirbiniais, kuriuos padovanojo žinomi Lietuvos žmonės: Aistė Paškevičiūtė, Genutė Žalienė, Inga Stumbrienė, Daina Bosas, Ingrida Kazlauskaitė, Liutauras Salasevičius, Inga Rebrova, Jolanta Mikalajūnienė, Jolanta Sadauskienė, Loreta Šurkutė, Enrika Sikorkienė, Rasa Arlauskienė, Rūta Bartašiūtė, internetinės parduotuvės ir dar keletas anonimiškais likti panorusių žmonių. 


Neparduoti drabužiai ir daiktai bus saugomi iki kitos Labdaros krautuvėlės atidarymo. Planuojama, kad krautuvėlė taps gražia labdaros tradicija, prie kurios kas sezoną galės prisijungti vis daugiau žinomų Lietuvos žmonių.


Įdomiausi faktai apie Labdaros krautuvėlę:


1.Žinomos moterys ne tik dovanojo, bet ir pirko daiktus Labdaros krautuvėlėje. Pavyzdžiui, Inga Stumbrienė įsigijo ryškią mados namų „Cantas“ suknelę jau per atidarymą.


2.Keletą suknelių iš Labdaros krautuvėlės įsigijo išskirtinių drabužių ieškojusios abiturientės išleistuvių vakarui.


3.Brangiausiai, už 1700 Lt buvo parduodami nauji rudeniniai ilgi Christian Louboutin batai.


4.Daugiausiai lankytojų susidomėjimo sulaukė Loretos Šurkutės padovanotas sūnaus „Mersedesas“, kuris buvo sėkmingai parduotas. 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (161)
Nojus (Noah)