Vaikai > Vaiko priežiūra > Kauno kūdikių namus...
 

Kauno kūdikių namus pasiekė vasariškos dovanos


2011 06 11 | Autorius: Nerijus Budrys
 

Kauno kūdikių namus pasiekė vasariškos dovanos

Šiandien Kauno kūdikių namus „Lopšelis“ pasiekė dovanos, kuriomis galės džiaugtis be tėvelių augantys mažieji. Dovanos jiems buvo nupirktos už lėšas, kurias paaukojo neabejingi šiai iniciatyvai prekybos ir paslaugų centro „Molas“ lankytojai.

 

„Parama iš žmogaus rankų turi neįkainojamą vertę. Svarbiausia yra ne aukos dydis, bet pats požiūris, supratimas, kad reikia padėti tiems, kuriems likimas nebuvo dosnus. Džiugu matyti, kad Lietuvoje tokios iniciatyvos pasiekia žmonių širdis“, – sako organizacijos „Meilės Lašelis“, besirūpinančios parama kūdikių namams, vadovė Asta Boguslauskienė.

 

Iš prekybos ir paslaugų centre „Molas“ stovėjusioje specialioje aukų dėžutėje surinktų lėšų Kauno kūdikių namams „Lopšelis“ buvo nupirktas lauko baseinas, ugdomieji žaidimai, įrankiai muilo burbulams pūsti.

 

Šią iniciatyvą palaikantis prekybos ir paslaugų centras „Molas“ tikisi, kad aukojančių skaičius tik augs, o iniciatyva taps tradicine.

 

„Labai malonu prisidėti prie tokių iniciatyvų. Nors paramos sumos dar nėra didelės, bet tikėtina, kad jos augs. Pratęsėme aukų rinkimą kūdikių namams iki metų pabaigos, tačiau tikiu, kad jį tęsime ir kitais metais“, – pažymi prekybos ir paslaugų centro „Molas“ marketingo vadovė Rasa Vileikytė.

 

Daugiau informacijos apie iniciatyvą „Meilės lašelis“ galima rasti „Facebook“ bendruomenėje „Meilės lašelis“.

 

Kūdikių namams paaukoti galima prekybos ir paslaugų centre „Molas“, prie JYSK parduotuvės įrengtoje aukų dėžutėje arba pervedant pinigus į Romainių bendruomenės centro sąskaitą.
 


Gairės:  kūdikių namai,  labdara
 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (201)
Simukas