Vaikai > Laisvalaikis > Tarptautinė vaikų gynimo...
 

Tarptautinė vaikų gynimo diena – paminėta ir vaikų sanatorijoje „Pušyno kelias“


2011 06 04 | Autorius: Eglė Valečkienė, Pušyno kelias
 

Tarptautinė vaikų gynimo diena – paminėta ir vaikų sanatorijoje „Pušyno kelias“

Ir šiemet Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga sanatorijoje „Pušyno kelias“ vykusiame renginyje svarbiausias dėmesys buvo skiriamas vaikų sveikatai.


"Mes siekiame dar kartą ir dar kartą atkreipti visų dėmesį į vaikų sveikatą, nes vaikai turi teisę ir privalo gauti reikiamą dėmesį ir priežiūrą, kad augtų sveiki ir turėtų pilnavertį gyvenimą. Labai svarbu laiku diagnozuoti ir pradėti gydyti ligą, taip pat nereikia pamiršti ir ligų profilaktikos. Sanatorijoje teikiamos paslaugos ir yra skirtos tam, kad vaikučiai augtų sveiki, o susirgę greitai pasveiktų“, - renginyje visiems sveikatos linkėjo sanatorijos „Pušyno kelias“ vaikų skyriaus vedėja, gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė Nemira Vaičiulionienė.


Renginio metu gausiai susirinkusiems vaikučiams nemokamai buvo tikrinama sveikata: plaučių funkcija, tiriami alergijų sukėlėjai, taisyklinga laikysena, plokščiapėdystė, vyko paskaitos ir apmokymai kaip daryti mankštą sergant bronhine astma. Kol vieni tikrinosi sveikatą, kiti meninėse – kūrybinėse dirbtuvėlėse mokėsi gaminti papuošalus, lankstyti figurėles iš popieriaus, lipdė iš ekologiško plastilino, o tėveliai mokėsi kaip reikia pasigaminti ekologišką plastiliną namuose.


Po sveikatinės programos dalies vaikams ir jų tėveliams koncertavo grupė „Kastaneda“, „Biplanai“, sveikatos vaikams linkėjo ir „Keistuolių“ teatro aktoriai, Asta Pilypaitė, ir Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokiniai. Koncertą vedė aktoriai Giedrius Arbačiauskas ir Aldona Vilutytė.


Šventės metu vaikai ir jų tėveliai dalyvavo viktorinoje, kurios metu teisingai atsakę į klausimus dovanų gavo vitaminų, ekologiškų mauilų ir kremų.


Bene svarbiausiu šventės akcentu vaikams tapo vaišės – firma „Ingman ledai“ dovanojo mažiesiems daug porcijų ledų, vėliau vaikai smaguriavo net kelių rūšių torto, o viso koncerto metu gaivinosi įvairiais gėrimais.
 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Kajus