Vaikai > Laisvalaikis > „Šypsenų miestas“...
 

„Šypsenų miestas“ pradėjo savo kelionę


2011 06 04 | Autorius: Kontoros projektai
 

„Šypsenų miestas“ pradėjo savo kelionę

Kartu su atėjusia vasara ir pirmosiomis karštomis, saulėtomis dienomis, Vilniaus mieste VšĮ „Kontoros projektai“ pristatė ilgalaikę akciją - projektą „Šypsenų miestas“ skirtą „Smėlio meno terapijos centrui“ įkurti. Vaikučiai, pramogų pasaulio atstovai, politikai, verslininkai rinkosi į pramogų ir poilsio centrą „Belmontas“. Pasiraitoję rankoves, nebijodami išsitepti, žinomi žmonės kartu su vaikais piešė smėliu, dekoravo kartonines plytas, savo rankomis ir dainomis prisidėdami prie akcijos „Šypsenų miestas“.


Į akcijos, projekto „Šypsenų miestas“ pristatymą atvyko šeimos paramos centro „Vilties akimirka“ auklėtiniai, šeimos turinčios vaikučius su įgimtu sindromu bei pramogų pasaulio atstovai: Larisa Kalpokaitė, Nijolė Narmontaitė, Eglė Jurgaitytė, Bartas, Daiva Tamošiūnaitė Budrė, Ingrida Martinkėnaitė, Vudis ir daugelis kitu lietuvos žvaigždžių ir ne tik. Akcijoje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos seimo nariai: Žilvinas Šilgalis, Agnė Zuokienė su dukrele bei kiti seimo nariai. Išviso renginyje dalyvavo virš šimto žmonių.


Renginio metu aktyvūs visuomenės veikėjai su dideliu džiaugsmu, kartu su vaikučiais, dekoravo kartonines plytas, iš kurių 2012 m. birželio 1 dieną bus statomas „Šypsenų miestas“. Susirinkusieji turėjo galimybę išbandyti piešima smėliu,o smėlis ir yra pagrindinė „Smėlio meno terapijos centro“ priemonė. Nuo piešimo smėliu negalėjo atsitraukti netik vaikučiai, bet ir suaugusieji. „Smėlio menas turi labai stiprų atpalaiduojantį, fantaziją bei jausmus žadinantį, motoriką gerinantį bei lavinamąjį poveikį“ – teigė idėjos autorė Jurgita Minderytė.


Renginio metu visų nuotaikas praskaidrino muzikinio projekto „Smėlio džiazas“, atlikėjo Ruslano Kirilkino, perkusijos meistro Tomo Dobrovolskio ir dainos studijos „Re-Mi-Do“ pasirodymai. Projekto organizatoriai labai džiaugėsi, atėjusiais sveikinimais iš garbingų Lietuvos asmenų: „Mūsų idėją labai palaiko ir sveikina Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, prezidentas Valdas Adamkus, bei kunigas Ričardas Doveika. Jie linkėjo sėkmės ir pažadėjo prie mūsų pagrindinio tikslo prisidėti kuo tik galės“ – sakė organizatoriai.


Per kelias valandas trukusį renginį buvo nudekoruota per šimtas kartoninių plytų. Renginio svečiai paaukojo 229 Lt. 45 ct.


„Šypsenų miestas“ pradėjo savo ilga ir linksmą kelionę per visą Lietuvą. Daugelyje Lietuvos miestų vyks įvairūs renginiai, akcijos, koncertai. Gruodžio mėnesį visos Lietuvos aktyviausi vaikučiai bus apdovanoti kelione į Vilniuje vyksiantį renginį, taip pat specialiais prizais. O 2012 m. birželio 1 d. visos Lietuvos vaikai ir jaunimas statys didžiulį „Šypsenų miestą“.


Artimiausi „Šypsenų miesto“ renginiai, tai muzikinio projekto „Smėlio džiazas“ koncertinis vasaros turas: birželio 29 d. (trečiadienis) – Palangos kultūros centras „Ramybė“, Liepos 27 d. )trečiadienis – Palangos muzikos klubas „Vandenis“, Liepos 30 d. (šeštadienis) – Nidos kultūros centras „Aigila“.
 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (157)
Deividas