Vaikai > Laisvalaikis > Klaipėdoje šeštadienį...
 

Klaipėdoje šeštadienį vyks „Didžiosios lenktynės“


2011 06 03 | Autorius: Aistė Jankūnaitė
 

Klaipėdoje šeštadienį vyks „Didžiosios lenktynės“

Šeštadienį Klaipėdoje įvyks neabejotinai įnirtingos, didžiuliu greičiu ir atkaklumu pasižymėsiančios lenktynės, kuriose netruks nugalėtojų džiaugsmo šūkių, tačiau pralaimėjusiųjų nebus.


Birželio 4 d., 13 val. šalia Klaipėdos „Akropolio“ startuos triratukų ir paspirtukų čempionatas, kurį organizuoja radijo stotis „Kelyje“ ir didžiausias Vakarų Lietuvoje prekybos bei pramogų centras „Akropolis“.


Čempionate savo lenktyniniais triratukais ir paspirtukais kviečiami dalyvauti 3-7 metų vaikai. Varžybos vyks 80 metrų ilgio trasoje, o dalyviai bus suskirstyti pagal lenktyninių transporto priemonių klases bei lenktynininkų amžių.


Trasoje bus kaunamasi dėl 10 specialių „Čipolino“ parduotuvės įsteigtų prizų – dviračių, o visi dalyviai bus pavaišinti tortu.


„Nėra abejonių, kad tai bus masiškiausios lenktynės prie Klaipėdos „Akropolio“ šiais metais – jau dabar dalyvauti jose užsiregistravo daugiau nei 100 dalyvių, o prie starto linijos tikimės sulaukti jų bent pusantro karto daugiau. Mačiau, kad kai kurie dalyviai jau pradėjo treniruotes. Klaipėda nuo seno garsėjo dviratininkų pasiekimais, tad požiūris į lenktynes mūsų mieste yra itin rimtas“, - atkaklioms kovoms ruošiasi Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis.


Kaip ir dera, šeštadienio renginį Klaipėdos „Akropolyje“ apšildys nuo 12 val. vyksiantys Klaipėdos vaikų šokių kolektyvų pasirodymai, o 14.30 visų lenktynių dalyvių bei žiūrovų lauks vaikų solinio dainavimo studijos „Wooow“ koncertas.

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Rokas