Vaikai > Laisvalaikis > Rengiama Hip Hop šokių ir...
 

Rengiama Hip Hop šokių ir kultūros ABC vasaros stovykla


2011 06 03 | Autorius: Lina Smaidrytė, G7
 

Rengiama Hip Hop šokių ir kultūros ABC vasaros stovykla

Vasarą Vilniuje rengiama pirmoji dieninė gatvės šokių ir kultūros stovykla „Hip Hop šokių ir kultūros ABC“. Stovyklą organizuojantis sveikatingumo klubas „Grybo 7“ kartu su Hip Hop šokėjų komanda „CHC“ žada stovyklautojams įkvėpti naują suvokimą apie Hip Hop kultūrą Lietuvoje ir pasaulyje.


„Gatvės šokiai labai skiriasi nuo kitų šokių, čia judesių įvairovė, kur kas didesnė, o pats šokis reikalauja fizinio pasirengimo, plastikos, balanso ir lankstumo. Todėl jaunimas kiekvieną rytą pradės nuo kineziterapeuto vedamos mankštos ir tik po jos prasidės šokių pamokos“, – kalbėjo vienas iš stovyklos vadovų Marius Eidrigevičius – profesionalus Hip Hop, Popping, Locking šokėjas, dalyvaujantis tarptautiniuose šokių projektuose ir atstovaujantis Lietuvą.


Hip Hop šokis unikalus tuo, kad turi savo kultūrą, kuri yra neatsiejama jo dalis. Šokio metu tarsi sukuriamas nedidukas šou, kurį įdomu stebėti net Hip Hopu nesidomintiems žmonėms.


Dviejų savaičių bėgyje (10 darbo dienų) jaunimas susipažins su 8 skirtingais šokių stiliais ir jų istorija. Skirtingų stilių treniruotės parengs kūną šokiui, po jų vaikai atsikvėps susipažindami su jauna Hip Hop kultūros istorija, žiūrės filmus apie gatvės šokius ir pramogaus lauke.


Stovyklautojų laukia išskirtinės pramogos: graffiti pamokos, fotosesijos, svečių (profesionalių šokėjų) pasirodymai, parodomosios Hip Hopo ir Breiko kovos, Grla marškinėlių dirbtuvės, kuriose kiekvienas galės pasigaminti asmeninius marškinėlius. Stovyklos vedėjai pristatys vienintelį lietuvišką gatvės stiliaus drabužių ženklą – „GRLA“.


„Stovyklos pabaigoje tėveliams, seneliams ir draugams pristatysime baigiamąjį šokių pasirodymą, kuriame dalyviai pasirodys su savo kurtais marškinėliais“, – pasakojo stovyklos vadovas Gabrielius Žvirblis – viena ryškiausių asmenybių Lietuvos šokių padangėje.


Dalyvių nuolatinį užimtumą užtikrins stovyklos vadovai ir pagalbinis personalas.


Dienos stovykloje Antakalnyje (V.Grybo 7) laukiami įvairaus amžiaus vaikai ir jaunimas. Daugiau informacijos – www.grybo7.lt arba tel. 8 678 15040.


Gairės:  hip hop,  popping,  vasaros stovykla
 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
EIMANTAS