Namai > Skaitiniai > “Mamos žurnalas”...
 

“Mamos žurnalas” birželiui


2011 05 31 | Autorius: Mamos žurnalas
 

“Mamos žurnalas” birželiui

„Mamos žurnalo“ Nr. 6 turinys
Mielos skaitytojos, pasveikinkite savo nuostabius vyrus su Tėčių diena!


Ma­no ma­žiu­kas
* „Mažo svorio naujagimiai“. Šeimos istorija ir gydytojos komentaras apie vaisiaus hipotrofiją.
* „Kad sektųsi maitinti“. Pokalbis su patronuojančiomis seserimis apie pirmąsias žindymo problemas, kai mama su naujagimiu grįžta namo.
* „Medeina valgo VI“. Baigiame straipsnių ciklą apie primaitinimą. Kiekviename numeryje Medeinos (dabar 12 mėn.) mama pasakojo, kaip ją primaitino, o gydytojas komentavo. Šį kartą skaitykite, ką mergytė valgė 12 mėnesį, sužinokite idealų metinuko meniu.
* „Kai žindai, esi nepakeičiama“. Ilgo žindymo istorija. Mama Lina pasakoja, kaip maitino 3 savo vaikus. 4 metų dukrą Mortą moteris maitina iki šiol ir dar neketina nujunkyti.
* „Prieraiši tėvystė tėčiams“. Tęsiame straipsnių ciklą apie prieraišią tėvystę. Skaitykite, kaip mamas gali pavaduoti tėčiai.
* „Treniruotės vandenyje“. Akušeris-ginekologas Romualdas Šemeta tęsia tėvystės pamokėlių ciklą. Šį kartą jis kalba apie kūdikių plukdinimą ir nardinimą.
* „Per pilvą – į širdį“. Skaitytojų prašymu į žurnalo puslapius grįžo mama Vilma Grigienė, kuri per savo šeimos patirtį perteikia pagrindinius prieraišios tėvystės principus.

 

Ma­ži-dideli
* „Naktiniai garsai“. Vaikų neurologė Rūta Praninskienė tęsia ciklą apie vaikų miego problemas. Šiame numeryje sužinokite, kodėl vaikai miegodami griežia dantimis.
* „Vaikų emocinio intelekto lavinimas“. Edukologė – apie tai, kaip vaikus išmokyti bendrauti, atjausti, mylėti.
* „Būti tėčiu“. Psichologų patarimai tėčiams.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Paulius