Vaikai > Laisvalaikis > Už spalvingą ir teisingą...
 

Už spalvingą ir teisingą vaikystę


2011 05 30 | Autorius: Meda Project
 

Už spalvingą ir teisingą vaikystę

Gegužės 31d. nuo 12 iki 18 val. VšĮ „MEDA PROJECT“ rengia tęstinio projekto "Už spalvingą ir teisingą vaikystę“ antrąją akciją Kalvarijos savivaldybės vaikų laikinosios globos namų auklėtiniams Kalvarijos parapijos salėje.


„Džiaugiamės, kad galime tęsti projektą "Už spalvingą ir teisingą vaikystę", kurio pirmoji akcija įvyko balandžio 15d. Kauno vaikų gerovės centre "Pastogė". Mėnesį laiko aktyviai organizavome Ebru meno renginius, kad galėtume surinkti lėšų ir pradžiuginti Kalvarijos savivaldybės laikinosios globos namų auklėtinius”, - sako Eglė Veršinienė, VšĮ „MEDA PROJECT“ direktorė.


VšĮ „MEDA PROJECT“ kolektyvas ir Ebru projekto dalyviai, Kauno „Vėtrungės“ bei „P. Mašioto“ pradinių mokyklų mokiniai, Kalvarijos laikinosios globos namų auklėtinius mokys unikalaus Ebru meno (piešimo ant vandens) pagrindų, visi kartu vaišinsis ir skanaus „Alkavos“ dovanotą tortą. Šiuo metu Kalvarijų globos namuose gyvena apie 30 vaikų.


„Pirmoji akcija parodė, kad vaikams labai reikia bendravimo, įdomios patirties, įspūdžių ir savęs pažinimo, kurį gali gauti netradicinių užsiėmimų metu. O Ebru menas kaip tik tuo ir ypatingas, kad padeda kiekvienam pasijusti unikaliu ir išskirtiniu, kas suteikia ypatingą džiaugsmą globos namų vaikams”,- teigia Eglė Veršinienė, VšĮ „MEDA PROJECT“ direktorė.


„Taip pat labai džiaugiuosi, kad pavyko surasti rėmėjus, kurie labai praturtins vaikams šventę“, - sako VšĮ „MEDA PROJECT“ direktorė Eglė Veršininienė. Dėkojame ERGO draudimo grupei Lietuvoje, bei www.greitaskreditas.lt už paramą.


Šis projektas bus tęstinis. Vaikų gerovės centras „Pastogė“ – pirmieji akcijos dalyviai, Kalvarijos laikinosios globos namai – antrieji. Ir toliau planuojama organizuoti renginius su Ebru projekto dalyviais ir rinkti lėšas, kad būtų galima išpildyti ir kitų Lietuvos vaikų globos namų auklėtinių svajones.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Evelina