Vaikai > Laisvalaikis > Septynmetis genijus...
 

Septynmetis genijus studijuoja anatomijos atlasus ir nori tapti kardiochirurgu


2011 05 28 | Autorius: LNK
 

Septynmetis genijus studijuoja anatomijos atlasus ir nori tapti kardiochirurgu

Sekmadienį per LNK - šilčiausias metų renginys „Mano svajonė”, kuriame LNK televizija pildys slapčiausias ir gražiausias vaikų svajones. Šį sekmadienį vaikai taps tikrais gydytojais, lakūnais, tikrais muzikantais ir pakils virš debesų.

LNK laida „Mano svajonė“, užsimojusi birželio 1-osios proga išpildyti karščiausias vaikų svajones, susidūrė su labai principingu svajotoju.

Kristupui tik septyneri, bet jis – jau labai rimtas ir savarankiškas vyras. Didžiausia berniuko iš Plungės aistra – medicina. Mažasis specialistas jau pusę metų kaip pašėlęs skaito anatomijos atlasus ir gilinasi į žmogaus kūno sandarą. Pirmokas turi nepriekaištingą atmintį ir kaip žirnius į sieną beria savo medicines žinias. Mama pasakoja kad Kristupas net užmiega naktimis su atlasu.

Kristupo svajonė, nors gal reikėtų sakyti, planas, konkretus - jis trokšta susidraugauti su profesionaliu gydytoju ir patekti į operacines, kuriose susipažins su sudėtingiausia ir moderniausia įranga. Viskas tik todėl, kad užaugęs Kristupas planuoja tapti širdies chirurgu.

Laidoje „Mano svajonė“ Kristupui atėjo svajonių išsipildymo diena. Po dienos, praleistos su chirurgu, vaikas patyrė tiek įspūdžių, kad naktį tikriausiai neužmigs. O gal bent trumpam į šalį padės enciklopediją ir atsivers Mikę Pūkuotuką, tikisi laidos rengėjai.

„Mano svajonės“ rengėjams teko įgyvendinti ir kitas mažųjų svajones. Maža mergaitė tapo princese, jaunieji krepšinio aistruoliai galėjo paspausti ranką Linui Kleizai, paskraidyti lėktuvu.

Speciali laida Vaikų gynimo dienai „Mano svajonė“ su vedėjais Irūna Puzaraite ir Mariumi Jampolskiu – sekmadienį 19.30 val. per LNK.


Gairės:  chirurgas,  mano svajonė
 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Vytenis