Vaikai > Laisvalaikis > Vilniaus Rotušėje gyvuos...
 

Vilniaus Rotušėje gyvuos pasaka ir tikėjimas ateitimi


2011 05 25 | Autorius: Modeliai.lt
 

Vilniaus Rotušėje gyvuos pasaka ir tikėjimas ateitimi

Birželio 4d., šeštadienį, 11 val., Vilniaus Rotušėje, Didžioji g. 31, Vilniuje,  įvyks Princesių ir Princų puota, Ateities miesto žalioji karalystė.

 

Čia bus smagu vaikams- „Princesėms ir Princams“, kurie mėgsta pasakas, puoštis karališkais drabužiais ar persirengti pasakų herojais. Mažesni ir vyresni ateities miesto žaliosios karalystės kūrėjai mėgausis koncertine programa, kūrybine veikla ir praktiniais užsiėmimais. Suaugusieji ne tik stebės savo vaikus, bet dalyvaus Eko mugėse, foto studijose ar išbandys savo laimę loterije.


“Vilniaus Rotušė“duris atvers 11 valandą.
 Renginio organizatoriai- mados studija „Mažasis modelis“ ir „Ateities miestas“ pakvies  statyti svajonių namą ir jį patalpinti Ateities miesto  žaliosios karalystės makete. Sveiką vaikų ateitį kurti ir puoselėti padės, „Vilniaus Rotušės“ pirmame aukšte įsikursios „Eko mugės“. Čia rasite „Grikės“ gaminių skirtų žmonėms, kurie nori gyventi sveikoje, natūralioje- žalioje  aplinkoje. Žaliojo maisto restoranas Rawraw  vaikučius vaišins savo maisto šedevrais.


Malonus kvapas užburia, jaudina, nukelia į svajonių pasaulį. Mažieji bus pakviesti į ritualinę kvepinimosi ceremoniją ir magiškų piešinių ant skruostų saloną. Princesė ar Princas galės pasigražinti- tapti išskirtiniu, ypatingu tokią iškilmingą dieną.


Ar Ateities miesto žalioji karalystė liks pasaka, ar taps mūsų tikrove ir kasdienybe priklausys nuo mūsų visų- mažų ir didelių.. Įamžinsime šią jaudinačią akimirką karališkoje  foto studijoje.


I-ame aukšte vyks Princesių ir Princų registracija. Čia užsirašysime: vardą, amžių, iš kokios „karalystės“ atvyko. Įteiksime žalią kaspiną su numeriu visiems, pasipuošusiems karališkais ar pasakų herojų rūbais.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Rokas