Namai > Santykiai > Titulas „Gausi šeima...
 

Titulas „Gausi šeima 2011“ suteiktas Violetai ir Alfonsui Urbonavičiams iš Kauno


2011 05 24 | Autorius: Gausios šeimos
 

Titulas „Gausi šeima 2011“ suteiktas Violetai ir Alfonsui Urbonavičiams iš Kauno

Šeštadienį, gegužės 21 dieną, Europos parke vykusios „Gausios šeimos dienos“ metu Violetos ir Alfonso Urbonavičių šeimai iš Kauno suteiktas garbingas titulas „Gausi šeima 2011“.

Iš daugiau nei dešimt nominuotų gausių šeimų, komisijos sprendimu, pati verčiausia metų gausios šeimos titulo – Urbonavičių šeima iš Kauno. Komisijos sprendimą lėmė šeimos puoselėjamos vertybės, pavyzdingas visų šeimos narių elgesys bei vienybė. Pasak Lietuvos gausių šeimų asociacijos vadovės Angelės Kostogrizienės, Urbonavičiams titulas keliauja drąsiai. „Tai šeima, kuri turi, ką papasakoti, iš ko kiti gali pasimokyti. Violeta ir Alfonsas užaugino penkis dorus piliečius, ir vertina juos kaip didžiausią turtą, kokį žmogus gali turėti. Tai jaučia kiekvienas, artimiau pažįstantis Urbonavičius,“ – gerų žodžių negailėjo A. Kostogrizienė.

Paklausti, ar tikėjosi pelnyto apdovanojimo, Urbonavičiai neslėpė nuostabos. „Niekada nesame nieko laimėję! Ir šiandien čia atvykome tikrai ne nuopelnų atsiimti. Net jei ir nebūtume gavę šio garbaus apdovanojimo, vis tiek jaučiame, jog turime viską, apie ką galima svajoti, o svarbiausia – turime pozityvų mąstymą. Teigiamos mintys išlaisvina žmogų, tada gali džiaugtis iš visos širdies,“ – kalbėjo Violeta Urbonavičienė.

Urbonavičių šeimai įteiktas „Gausi šeima 2011“ titulas ir padėkos raštas. Renginio iniciatoriaus BIGBANK AS filialao vadovas Rolandas Norvilas Urbonavičiams įteikė 2000 litų vertės kuponą. Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Dalius Bitaitis šeimai perdavė ministro Donato Jankausko sveikinimą.

Vaikai iš gausių šeimų pateikė daugiau nei keturiasdešimt eilėraščių konkursui „Mano šeima“. Už geriausius eilėraščius banko BIGBANK, Lietuvos gausių šeimų asociacijos ir rėmėjų dovanomis buvo apdovanoti: Abigailė ir Sara Kulikauskaitės, Mykolas Peteraitis, Rasa Petrošiūtė, Kotryna Šlepetytė bei Barbora ir Danguolė Sirusaitės.

---
Gausios šeimos diena, kuri šiais metais Lietuvoje rengiama antrą kartą, tuo pačiu metu vyko visose Baltijos šalyse. Iniciatyvos autoriai bei rengėjai – Lietuvos gausių šeimų asociacija ir bankas BIGBANK.


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (157)
jes
Deividas