Pagrindinis > Pasakų kūrėjų konkurso...
 

Pasakų kūrėjų konkurso nugalėtojai


2011 05 03 | Autorius: Permainų vėjas
 

Pasakų kūrėjų konkurso nugalėtojai

Pasakų kūrimo dirbtuvė „Permainų vėjas“ labai dėkinga pasakų kūrėjams už nuostabias pasakas, stebuklingą energiją, kuria autoriai pasakos dėka pasidalina su skaitytojais.


Ačiū visiems, kas netingėjo ir dalyvavo konkurse, kūrė savo pasakas, rašė komentarus. Jūsų dėka Pasakų pasaulis praturtėjo.
Pasakų kūrimo dirbtuvė, rinkdama konkurso nugalėtojus, vadovavosi tuo, kad kūrėjo pasaka atitiktų konkurso sąlygas. Konkurso sąlygos buvo tokios: užbaigti pateiktą pasaką savaip. Su šita užduotimi atitinkamai susidorojo trys pasakų kūrėjai:
Gintarė, Aurelija, Donata.

 

Prizai šioms trims pasakų kūrėjoms skiriami taip:

 


Pirmas prizas – kvietimas visai šeimai į 4 pasakų kūrimo užsiėmimus arba kvietimas į 4 pasakų kūrimo užsiėmimus suaugusiems + 4 kvietimai į vyno ir šampano degustaciją.
Autorei Gintarei už pasaką “Laimingas žmogus”.

 

Antras prizas – kvietimas visai šeimai į 2 pasakų kūrimo užsiėmimus arba kvietimas į 2 pasakų kūrimo užsiėmimus suaugusiems + 3 kvietimai į vyno ir šampano degustaciją.
Autorei Aurelijai už pasaką “Sapnas”.

 

Trečias prizas – kvietimas visai šeimai į 1 pasakų kūrimo užsiėmimą arba kvietimas į 1 pasakų kūrimo užsiėmimą suaugusiems + 2 kvietimai į vyno ir šampano degustaciją.
Autorei Donatai už pasaką “Spalvotoji pilis”.

Pastaba. Pasakų tekstai neredaguoti.

 

1 VIETA
Pasaka “Laimingas žmogus”
Autorius: Gintare

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 7 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Nors dvikalbėse šeimose, kur tėvai – skirtingų tautybių ir su atžalomis bendrauja skirtingomis kalbomis, vaikų kalbos vystymasis...

Jei pastebėjote, jog vaikas staiga ėmė miegoti gerokai per daug, arba atvirkščiai, pastebėjote, jog jį kamuoja nemiga – gali...

Aktyvumas ir reguliari mankšta nėštumo metu išeina į naudą, – tokią išvadą pateikė Pepperdine (JAV)...

Olsterio universitete atlikti tyrimai parodė, jog berniukai kur kas geriau atsako į dėmesingumo testo klausimus, jei yra šiek tiek...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (198)
Akvilė