Vaikai > Laisvalaikis > Išrinkti aštuoni...
 

Išrinkti aštuoni „Vaikų balso 2011“ nugalėtojai


2011 04 27 | Autorius: TV3
 

Išrinkti aštuoni „Vaikų balso 2011“ nugalėtojai

Beveik keturis mėnesius trukęs TV3 projektas „Vaikų balsas 2011“ baigėsi. Antrąją Šv. Velykų dieną tiesioginiame eteryje buvo išrinkti ir paskelbti nugalėtojai. Superfinale išdalintos aštuonios statulėlės.

Mažųjų žiūrovų nuomone, geriausiu atlikėju pripažintas Marijus Mikutavičius (1616 balsai). Jis nurungė Laurį Reiniksą (1475) ir Nojų Bartašką – Bartą (1118).

Atsiimdamas „Vaikų balso“ apdovanojimą Marijus juokaudamas svarstė: „Vaikams dažniausiai patinka tokie patys vaikai arba seneliai. Aš tubūt panašėju į Kalėdų senelį ir Velykų bobutę“.

„Metų atlikėja“ vaikai išrinko Eglę Jurgaitytę (1928). „Vaikų Eurovizijos“ žvaigždė aplenkė Liną Joy (727) ir anksčiau „Vaikų balso“ rinkimuose nepralenkiamą Mią. Ji liko trečia su 621 balsais.

Geriausia grupe išrinktas Kauno „Šampaninis“ choras su Raigardu Tautkumi (1747). Projekto vedėjas Mindaugas Stasiulis specialiai „Vaikų balsui“ Kauno chorą pervadino „limonadiniu“. Dėl metų grupės titulo superfinale varžėsi ir Bjelle su „Peru“ (747) ir Kvinta (722).

„Metų daina“ pripažinta L. Reinikso „Bėgu bėgu“ (2091). Lietuvoje sparčiai populiarėjantis latvis pralenkė M. Mikutavičiaus hitą „Aš tikrai mylių Lietuvą“ (1722), Bjelles „Brolužį“ (816) ir Atlantos „Niekas nebaisu“ (393).


„Metų šokėjais“ balsavusieji išrinko duetą „Justas ir Justas“ (952). Įtemptoje kovoje bendravardžiai šokėjai už borto paliko Augustę su Matu (899) ir Gaudrę Kazlauskaitę (601).

Balsuodami internete vaikai dar iki superfinalo rinko „Metų TV žvaigždę“. Ja tapo projektų „Šok su manimi“ ir „Chorų karai“ vedėja Jurgita Jurkutė (3884). Ji pralenkė šmaikštuolį „Tu gali šokti“ teisėją Jurijų Smoriginą (457) ir „Lietuvos talentų“ vedėją bei „Simpsonų“ įgarsintoją Džiugą Siaurusaitį (1630).


Akivaizdu, kad prieš superfinalą savo šansus laimėti vertinęs J. Smoriginas buvo teisus: „Manau, kad mane nurungs grožis ir jaunystė“.
„Metų knyga“ išrinkta Kristinos Gudonytės „Blogos mergaitės dienoraštis“ (2093). Ji nurungė ne tik Rimanto Černiausko „Vaikai ir vaiduokliai“ (569), bet ir pasaulinį superhitą J.K. Rowling „Harį Poterį“ (1470).


„Metų filmu“ pripažintas „Bjaurusis aš“ (2375). Į titulą taip pat pretendavo „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ (1964) bei „Alisa stebuklų šalyje“ (1835).


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Selina