Vaikai > Laisvalaikis > „Vaikų balso“...
 

„Vaikų balso“ superfinalas: Mia trečią kartą pretenduoja į apdovanojimą


2011 04 20 | Autorius: TV3
 

„Vaikų balso“ superfinalas: Mia trečią kartą pretenduoja į apdovanojimą

Dainininkė ir naujo TV3 serialo „Kas nori nužudyti Mią?“ žvaigždė Vilija Pilibaitytė-Mia trečią kartą gali gauti „Vaikų balso“ apdovanojimą geriausios metų atlikėjos kategorijoje. Balandžio 25-ąją įvyksiančiame projekto superfinale paaiškės, ar jai pavyks pelnyti daugiau simpatijų nei Eglei Jurgaitytei ar Linai Joy.

 

„Man smagu būti įvertintai vaikų. Jų balsas visada nuoširdus, o lūpomis kalba tiesa“, – įsitikinusi pastaruoju metu populiarumu besimėgaujanti dainininkė. Nors projekto atrankose Mia sulaukė vaikų komisijos priekaištų dėl per daug seksualių, „Vaikų balso“ scenai nelabai tinkamų, kojinių, ji įvaizdžio keisti nežada.

 

„Niekada niekam nepataikavau, o ir man nepatinka pataikūnai. Kokia esu, tokia, gal todėl publika mane ir myli“, – sako Mia.

 

Šį penktadienį paskutinėje „Vaikų balso“ laidoje paaiškės, ar Mia pretenduos ir į metų vaikų dainos laimėjimą. Jos hitas „Apie tave“ varžysis su Bjelle ir PERU kūriniu „Brolužis“, Marijaus Mikutavičiaus „Aš tikrai myliu Lietuvą“, „Olialia pupyčių“ daina „O lia lia pupytės“ ir dainininko Mažo „Emilija“.

 

Žiūrovų sprendimu dvi dainos keliaus į superfinalą, kuriame jau vietą užsitikrino Atlantos daina „Niekas nebaisu“ ir Laurio Reiniks „Bėgu bėgu“.

 

„Vaikų balso“ superfinale bus išdalinti aštuoni apdovanojimai. Be metų dainos ir atlikėjos, geriausiais pretenduoja tapti – atrankas įveikusios grupės: „Kvinta“, Bjelle ir PERU, „Šampaninis“ choras su Raigardu Tautkumi.

 

Geriausiu atlikėju – Marijus Mikutavičius, Nojus Bartaška-Bartas ir Lauris Reiniks. Dėl geriausio šokėjo titulo varžysis: Gaudrė Kazlauskaitė, Augustė ir Matas, „Justas ir Justas“.

 

Mylimiausia TV žvaigžde pretenduoja tapti: „Chorų karų“ vedėja Jurgita Jurkutė, „Simsonų“ balsas ir „Lietuvos talentų“ vedėjas Džiugas Siaurusaitis bei „Tu gali šokti“ komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas.

 

Dėl „Metų filmo“ varžosi: „Haris Poteris ir mirties relikvijos“, „Bjaurusis aš“, „Alisa stebuklų šalyje“, o geriausia vaikų knyga pretenduoja tapti: J. K. Rowling „Haris Poteris“, Kristinos Gudonytės „Blogos mergaitės dienoraštis“ ir Rimanto Černiausko „Vaikai ir vaiduokliai“.

 

Nugalėtojus superfinale nulems tik žiūrovų balsai, o pats balsavimas bus nekomercinis.

 

„Vaikų balso 2011“ superfinalas – balandžio 25 dieną 19.00 val. tiesiogiai per TV3.
„Kas nori nužudyti Mią?“ premjera – balandžio 26-ąją, antradienį, 20.00 val. per TV3.

 


Gairės:  Mia,  Vaikų balsas
 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Auguste