Namai > Šventės > Velykų Kiškio kraitė
 

Velykų Kiškio kraitė


2011 04 20 | Šaltinis: Marthastewart.com nuotr.
 

Velykų Kiškio kraitė

Kas neša dovanas jūsų mažiesiems Velykų rytą? Velykų Bobutė, Velykė arba... Velykų kiškis. Kaip tik šį mielą ilgaausį ir pasikvieskime šiemet. O kad jo kraitelė skirtųsi nuo Velykų Bobutės pintinėlės – nustebinkite savo mažuosius staigmenomis, paslėptomis Kiškio morkose! 

Šios morkos – nepaprastos. Jose gali būti paslėpta daugybė staigmenų. Tiks saldainis, nedidelis papuošalas, plaukų gumytės ir netgi miniatiūriniai mašinėlių modeliukai.

Jums prireiks: 

• Oranžinio storo popieriaus;
• Oranžinės spalvos krepinio popieriaus;
• Žalio krepinio popieriaus;
• Karštų klijų šaudyklės;
• Mažų dovanėlių.

Iš oranžinio storo popieriaus susukite tūtelę, kad suformuotumėte morkos formą primenantį kūgelį. Suklijuokite jo kraštus. Į tūtelės vidų pridėkite mažų staigmenėlių. Popieriaus kraštus ties storuoju tūtelės galus sugrūskite į vidų, kad dovanėlės neišbyrėtų.

Iš žalio popieriaus iškirptus lapus priklijuokite prie oranžinio pagrindo.

Dabar beliko dailiai apvynioti morkytę oranžinio krepinio popieriaus juostele ir įkurdinti dovanų krepšelyje. Vyniojant tarp popieriaus sluoksnių galima taip pat paslėpti po keletą staigmenų – mažiesiems bus smagiau tokią dovaną išpakuoti.

Jei namuose Velykas švęs gausesnis būrelis vaikų – parinkite visiems tinkamas dovanėles ir leiskite patiems iš kraitelės išsitraukti morkytes. Įspūdis bus didesnis jei Kiškis kraitelę paliks už durų ar po krūmu sode, miške.


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Selina