Vaikai > Laisvalaikis > „Vaikų balso“ intriga:...
 

„Vaikų balso“ intriga: M. Mikutavičius ar „Olialia pupytės“?


2011 04 19 | Autorius: TV3
 

„Vaikų balso“ intriga: M. Mikutavičius ar „Olialia pupytės“?

Šį penktadienį, balandžio 22-ąją, 19.10 val. paskutinė TV3 projekto „Vaikų balsas“ laida. Keturis mėnesius trukusį savaitinių laidų maratoną vainikuos balandžio 25-ąją įvyksiantis superfinalas.

 

Paskutinėje laidoje paaiškės dar dvi dainos, kurios pretenduos į geriausios metų vaikų dainos titulą. Prie Atlantos „Niekas nebaisu“ ir Laurio Reiniks „Bėgu bėgu“ dainų prisijungti dar gali: Bjelle ir PERU su kūriniu „Brolužis“, Mia su hitu „Apie tave“, Marijus Mikutavičius su „Aš tikrai myliu Lietuvą“, „Olialia pupytės“ su debiutine grupės daina „O lia lia pupytės“ arba atlikėjas Mažas ir jo daina „Emilija“.

 

Kurios dainos keliaus į superfinalą, nuspręs TV žiūrovai. Vaikų komisija šį kartą turės tik patariamąjį balsą.

 

Spalvingame ir intriguojančiame „Vaikų balso“ superfinale bus išdalinti aštuoni apdovanojimai. Be metų dainos geriausiais pretenduoja tapti – atrankas įveikusios grupės: „Kvinta“, Bjelle ir PERU, „Šampaninis“ choras su Raigardu Tautkumi.

 

Geriausiu atlikėju – TV3 projekto „Tu gali šokti“ vedėjas Marijus Mikutavičius, Nojus Bartaška – Bartas ir Lauris Reiniks, o mylimiausia atlikėja – Mia, Eglė Jurgaitytė ir Lina Joy.

 

Dėl geriausio šokėjo titulo varžysis: Gaudrė Kazlauskaitė, Augustė ir Matas, „Justas ir Justas“.

 

Mylimiausia TV žvaigžde pretenduoja tapti: projektų „Chorų karai“ ir „Šok su manimi“ vedėja Jurgita Jurkutė, „Simpsonų“ balsas ir „Lietuvos talentų“ vedėjas Džiugas Siaurusaitis bei „Tu gali šokti“ komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas.

 

Dėl „Metų filmo“ varžosi: „Haris Poteris ir mirties relikvijos“, „Bjaurusis aš“, „Alisa stebuklų šalyje“, o geriausia vaikų knyga pretenduoja tapti: J. K. Rowling „Haris Poteris“, Kristinos Gudonytės „Blogos mergaitės dienoraštis“ ir Rimanto Černiausko „Vaikai ir vaiduokliai“.

 

Nugalėtojus superfinale taip pat nulems tik žiūrovų balsai, o pats balsavimas bus nekomercinis.

 

„Vaikų balsas 2011“ – penktadieniais 19.10 val. per TV3.
„Vaikų balso 2011“ superfinalas – balandžio 25 dieną 19.00 val. tiesiogiai per TV3
.


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Luko koreguotas amzius