Vaikai > Laisvalaikis > J. Smoriginas su J....
 

J. Smoriginas su J. Jurkute dėl grožio nesivaržo


2011 04 15 | Autorius: TV3
 

  J. Smoriginas su J. Jurkute dėl grožio nesivaržo

Pramoginių TV projektų komisijų karaliumi tituluojamas choreografas Jurijus Smoriginas buvo šokiruotas, kai sužinojo, kad vaikai jį nominavo mylimiausios TV žvaigždės kategorijoje „Vaikų balso 2011“ apdovanojimuose. Balandžio 25-ąją TV3 projekto finale paaiškės, ar Jurijui pavyks įveikti kitus du nominantus – „Chorų karų“ vedėją Jurgitą Jurkutę ir „Simsonų“ balsą Džiugą Siaurusaitį.

 

„Kur ten man grožiu su Jurgita Jurkute varžytis... Ji mane tikrai nurungs! Juk dabar net vaikai vergauja grožio ir jaunystės kultui“, – neįprastai kuklus buvo TV3 projekto „Tu gali šokti“ teisėjas.

 

Vis dėlto žinomas TV3 veidas prisipažino, kad jaučia didelį vaikų dėmesį. „Būna, kad parduotuvėje apspinta dešimtmečiai ir sako: ‚Laba diena, dėde Jurijau‘. Kuklesni tik šnibždasi, arba sušukę ‚Jurijau!‘ nusisuka ir patyliukais juokiasi. Man atrodo, kad jie mane vertina, kaip senelį. Kuris vaikas nenorėtų turėti tokio linksmo, juokingo ir truputį kvaištelėjusio senelio?“, – su šypsena kalbėjo J. Smoriginas.

 

Jei būtų projektas „Pagyvenusių moterų balsas“, tai Jurijus greičiausiai būtų nepranokstamas. Mat tarp vyresnio amžiaus moterų, anot choreografo, jis turi didelį pasisekimą. Ypač žavisi Jurijaus TV karjera provincijos moterys. Tą baletmeisteris suprato gastroliuodamas po Lietuvą.

 

„Vaikų balse“ J. Smoriginas pretendavo ir į metų šokėjo titulą, tačiau superfinalo nepasiekė. Vaikai nusivylė scenoje pamatę ne jį, o jo mokinius.

 

Antrąją Šv. Velykų dieną tiesiogiai iš „Siemens arenos“ transliuojamame superfinale ne tik metų TV žvaigždei, o ir dar septynioms žvaigždėms bus išdalintos „Vaikų balso“ statulėlės. Dėl geriausios vaikų grupės susirungs – Bjelle ir „Peru“, „Kvinta“, „Šampaninis“ choras su Raigardu Tautkumi. Geriausiu atlikėju pretenduoja tapti – Marijus Mikutavičius, Nojus Bartaška-Bartas ir Lauris Reiniks.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)
algirdas