Vaikai > Vaiko priežiūra > Už spalvingą ir teisingą...
 

Už spalvingą ir teisingą vaikystę


2011 04 14 | Autorius: Meda Project
 

Už spalvingą ir teisingą vaikystę

VšĮ „MEDA PROJECT“ balandžio 15 d. vaikų gerovės centre „Pastogė“ startuoja su prasminga ir tęstine akcija „Už spalvingą ir teisingą vaikystę!". Su šia akcija planuojame aplankyti kuo daugiau Kauno vaikų namų auklėtinių.


„Už surinktas lėšas Ebru projekto renginių metu, kurie vyko Kauno Akropolyje bei Kauno menininkų namuose, galime „Pastogės“ vaikams padovanoti nuostabią popietę – susipažinimą su Ebru menu. Pažinusi šį meną pagalvojau, kad labai norėčiau, jog kuo daugiau vaikų patirtų jo jėgą, stiprybę ir teikiamus malonumus. Labai smagu, kad šios akcijos pradžia sutampa su mūsų įmonės gimtadieniu. Tai mums pati geriausia dovana“, - sako VšĮ „MEDA PROJECT“ direktorė Eglė Veršininienė.


Šiuo metu vaikų gerovės centre „Pastogė“ gyvena apie 20 vaikų, kuriems tikrai reikia dėmesio ir šilumos. Globos namų vaikus VšĮ „MEDA PROJECT“ kolektyvas ir Ebru projekto dalyviai Kauno „Vėtrungės“ bei „P. Mašioto“ pradinių mokyklų mokiniai nudžiugins ne tik mažomis dovanėlėmis, tortu, bet ir smagiai leis laiką su jais, patys mokydami unikalaus, daugiau kaip 500 metų skaičiuojančio Ebru meno (piešimo ant vandens) pagrindų.


2010 metų rudenį VšĮ „MEDA PROJECT“ Kauno švietimo įstaigose startavo su Ebru projektu, kurio tikslas buvo išmokyti 4 -18 metų vaikus šio meno paslapčių, jo dėka padėti vaikams susikaupti ir pailsėti, atsipalaiduoti ir išlieti savo emocijas bei atrasti naują būdą pabendrauti su savo tėveliais. Beje, nemažai vaikų užsiėmimus lanko kartu su tėveliais.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabrielė