Vaikai > Laisvalaikis > Projekte „Vaikų balsas...
 

Projekte „Vaikų balsas 2011“ prasideda geriausių dainų kovos!


2011 04 12 | Autorius: TV3
 

Projekte „Vaikų balsas 2011“ prasideda geriausių dainų kovos!

Iki TV3 projekto „Vaikų balsas 2011“ superfinalo liko du penktadieniai ir dvi laidos. Jose – dešimt vaikų pasiūlytų dainų. Keturios iš jų keliaus į balandžio 25-ąją vyksiantį superfinalą ir apdovanojimų ceremoniją.

 

Pirmajame dainų penketuke dėl žiūrovų simpatijų varžysis: Atlanta su daina „Niekas nebaisu“, Nojus Bartaška-Bartas ir „eurovizinis“ jo hitas „Oki doki“, „Studentės“ su daina „Sudegė meilė“, „Amberlife“ su „Laivai išplauks“ ir Lauris Reiniks su „Bėgu bėgu“.

 

Šį kartą vaikų komisija turės tik patariamąjį balsą. Balsuoti ir nuspręsti dainų likimą galės tik TV3 žiūrovai.

 

Tiesiogiai iš „Siemens arenos“ per TV3 transliuojamame superfinale bus išdalintos aštuonios „Vaikų balso“ statulėlės. Dėl geriausios vaikų grupės susirungs – Bjelle ir „Peru“, „Kvinta“, „Šampaninis“ choras su Raigardu Tautkumi. Geriausiu atlikėju pretenduoja tapti – Marijus Mikutavičius, Nojus Bartaška – Bartas ir Lauris Reiniks.

 

Vaikų metų renginyje paaiškės ir mylimiausia dainininkė. Mia, Eglė Jurgaitytė, Lina Joy – viena iš jų gaus apdovanojimą. O dėl geriausio šokėjo titulo varžysis: Gaudrė Kazlauskaitė, Augustė ir Matas, „Justas ir Justas“.

 

Mylimiausia TV žvaigžde pretenduoja tapti: projektų „Chorų karai“ ir „Šok su manimi“ vedėja Jurgita Jurkutė, „Simsonų“ balsas ir „Lietuvos talentų“ vedėjas Džiugas Siaurusaitis ir projekto „Tu gali šokti“ teisėjas Jurijus Smoriginas.

 

Dėl „Metų filmo“ varžosi: „Haris Poteris ir mirties relikvijos“, „Bjaurusis aš“, „Alisa stebuklų šalyje“, o geriausia vaikų knyga pretenduoja tapti: J.K. Rowling „Haris Poteris“, Kristinos Gudonytės „Blogos mergaitės dienoraštis“ ir Rimanto Černiausko „Vaikai ir vaiduokliai“.

 

Nugalėtojus superfinale taip pat nulems tik žiūrovų balsai, o pats balsavimas bus nekomercinis.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
gelmina
2011-04-25 20:09:33
as noriu kad laimtu mia is dainininkiu
smilte kita
2011-04-18 20:17:22
man patiko jurijus smoriginas toks saunus kad man truksta zozu bet toks kurvininkas
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (200)
Dovydas