Namai > Buitis > Generalinė tvarka:...
 

Generalinė tvarka: rūšiuojame vaikų daiktus!


 

Generalinė tvarka: rūšiuojame vaikų daiktus!

Pavasaris – metas, kai puolame tvarkyti visas pakampes. Vaikų rūbų ir daiktų spintą – taip pat. Ką daryti su išaugtais kūdikio daiktais?

 

Juk taip sunku skirtis su pirmosiomis mažylio kojinytėmis, kurias jam apavėte vos gimusiam. O su pirmuoju čiulptuku? Nė kiek ne lengviau. Bet jei pasiliksite kojinytes ir čiulptuką – veikiausiai širdis neleis išmesti ir pirmosios kepurytės, megztinuko ir dar keleto dešimčių „pirmųjų“. O ir „antrieji“ ar „tretieji“, galima lažintis, nepaprastai brangūs ir mieli. Kaip vis dėlto nepersūdyti ir išties pasilikti tik tai, kas būtina?

 

Pasilikite:

 

• Brangių žmonių dovanotus ir rankų darbo daiktus. Rinkdami arba gamindami juos žmonės sudėjo savo šilčiausius palinkėjimus mažyliui, jie spinduliuoja gerą energiją. Pasilikite ir saugokite kaip mielus prisiminimus.

 

• Jei planuojate ateityje turėti dar vieną kūdikį, tvarkingai sudėkite ir išneškite į rūsį ar sandėliuką trumpai naudojamus kūdikių reikmenis – vokelį, kombinezoniuką, antklodėles į vežimėlį ir kt. Taip pat ir nėščiosios bei gimdyvės reikmenis – korsetą, pientraukį, maitinimo drabužis.

 

• Šventiškus, proginius kūdikio rūbelius. Jie mažai dėvėti, tad puikiai tiks jaunesniam broliukui ar sesutei, juos galite atiduoti draugų, giminaičių kūdikiams.

 

• Kūdikio knygeles. Net jei ir mažylis jau aiškiai išaugo jų turinį. Vaikams patinka tas pačias paprastutes knygas skaityti vėl ir vėl.

 

• Medinius žaislus. Jie patvarūs ir tikrai geri – gal dar prireiks?

 

Išmeskite arba atiduokite tuojau pat:

 

• Visus keliančius daug sentimentų, bet užimančius nemažai vietos ir nepraktiškus daiktus, o visų pirma – pliušinius žaislus, jei vaikas su jais nežaidžia (jie nehigieniški ir laikomi metų metus gali virsti bakterijų ir parazitų rojumi!).

 

• Madingus rūbelius. Kartais ir patiems mažiausiesiems nuperkame tai, kas madinga vos keletą sezonų. Tad paskubėkite atiduoti šiuos rūbus jaunesnes atžalas auginantiems giminaičiams bei draugams, nes vėliau galbūt niekam jų ir nebeprireiks.

 

• Daiktus, kurių turite daug. Keletą porų botų, panašios paskirties kombinezonų, kuprinių. Juk dažnai nutinka taip, kad vieną nuperkate jūs, o kitą kas nors padovanoja. Užteks pasilikti po vieną tokį daiktą, o kitą parduokite arba atiduokite.

 

• Visus su baterijomis veikiančius žaislus. Jų ilgai laikyti nenaudojamų negalima.
 


 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Adriana