Namai > Interjeras > Gėlės interjere –...
 

Gėlės interjere – pavasario tendencijos (foto)


2011 04 02 | Autorius: parengė L.Barzdaitienė, Wmj.ru nuotr.
 

Gėlės interjere – pavasario tendencijos (foto)

Kas sugalvojo, kad Naujieji metai prasideda sausio 1 dieną? Iš tikrųjų mūsų gyvenimas ant naujos bangos pakyla pavasarį. Tai metas, kai pradedame kedenti plunksneles: pirkti lengvesnius rūbus, keisti šukuosenas, ruoštis naujiems nuotykiams. Galiausiai tai laikas, kai net ir didžiausiems tinginiams norisi apsišvarinti ir šį bei tą pakeisti savo namuose.

 

Atnaujinti interjerą galima įvairiai. Tačiau viena tema pavasarį tampa ypatingai aktuali – tai gėlių motyvas. Jis tampa populiarus tiek ant podiumo, tiek namuose. Gėlių raštai interjere seniai tapo klasika, todėl kiekvieną sezoną atgyja iš naujo.

 

Sofos, užuolaidos, kėdės, krėslai ir pufai – viskas gali pražysti pavasariniais žiedais. O jei nenorite investuoti į interjero puošybą, galite pasinaudoti dizainerių itin mėgstamu triuku: matomoje vietoje pakabinti savo gėlėtą šalikėlį, rankinę ar gėlių žiedais puoštą skrybėlaitę.

 

Gėlėti indai ir arbatiniai lengvai gali tapti neatsiejamu tavo virtuvės puošybos dalimi.

 

Vaikų pieštos gėlės – bene paprasčiausias būdas papuošti savo namus tikrais meno šedevrais. Jei reikia – pripieškite jiems foną (mažieji šią smulkmeną neretai pamiršta), įrėminkite – ir paveikslas paruoštas kabinti!

 

Beje, rėmelius taip pat galima aptraukti gėlėtu dovanų popieriumi – ir jie tiesiogine prasme pražys naujomis spalvomis.

 

O svarbiausia – nepamirškite namuose gyvų gėlių puokštės! Tebus ji lašas pavasariško džiaugsmo, kuris sutrumpins tikro, šilto ir saulėto pavasario laukimą!


 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (157)
Dominykas