Namai > Skaitiniai > Mamos žurnalas balandžiui
 

Mamos žurnalas balandžiui


2011 03 24 | Autorius: Mamos žurnalas
 

Mamos žurnalas balandžiui

Dėmesio! Šiame numeryje skelbiama naujų redakcijos nėštukių paieška.


Ma­no ma­žiu­kas
* „Motinos pienas – kaip vaistas“. Žindymo specialistas Kazimieras Vitkauskas – apie motinos piene esančius antikūnus ir kitas medžiagas, kurie saugo kūdikį nuo alergijos, virusų, bakterijų ir įvairių ligų.
* „Medeina valgo IV“. Tęsiame straipsnių ciklą apie primaitinimą. Kiekviename numeryje Medeinos (dabar 10 mėn.) mama pasakoja, kaip ją primaitino, o gydytojas komentuoja. Šį kartą skaitykite, ką mergytė valgė 10 mėnesį (arba kitaip – ketvirtąjį primaitinimo mėnesį). Straipsnyje daug dėmesio skiriama kūdikio gėrimams.
* „Tas saldus lėtas laikas“. Ilgo žindymo istorija. Mamos pasakojimas, kaip sekėsi nepertraukiamai žindyti 3 metus 7 mėnesius.
* „Sunkumai kuriant ryšį su kūdikiu“. Tęsiame straipsnių ciklą apie prieraišią tėvystę.
* „Didžiojo nerimo dienos“. Apie naujagimių patronavimą – lankymą namuose pirmomis savaitėmis.
* „Intriguojanti kūdikių dinaminė mankšta“. Išsamūs komentarai apie dinaminės mankštos pratimus, iliustruoti nuotraukomis.
* „Fizinis kūdikių lavinimas“. Tęsiame straipsnių ciklą apie prieraišią tėvystę. Akušeris-ginekologas Romualdas Šemeta tęsia tėvystės pamokėlių ciklą. Šį kartą – apie kūdikių sportą.
* PROJEKTAS – KRIKŠTYNOS. Pokalbis su kunigu apie krikštynų ceremoniją, krikštatėvių pasirinkimą, įvairius krikštynų papročius. Pokalbis su drabužių dizainere apie krikšto drabužėlių madas. Pokalbis su interjero parduotuvės vadove apie krikštynų dovanas. Mamos pasakojimas apie ypatingas krikštynas. Megzto krikšto kostiumėlio 6-8 mėnesių berniukui modelis.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
Anna
2011-04-13 22:41:16
Labas vakaras, kaip galima butu uzsiregistruoti tyrimui autistams?
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
VALENTINAS