Vaikai > Laisvalaikis > "Saulės zuikučiai"...
 

"Saulės zuikučiai" susirungs finale


2011 03 24 | Autorius: Saulės zuikučiai
 

"Saulės zuikučiai" susirungs finale

Kovo 26 d. viename iš Vilniaus prekybos centrų įvyks bene didžiausio šalyje ikimokyklinio amžiaus vaikams organizuojamo teatralizuoto šokio konkurso „Saulės zuikučiai 2011“ finalas. Renginio metu susirungs vaikai iš penkių sostinės darželių.

 

„Gražia tradicija tapęs konkursas kasmet pritraukia vis daugiau talentingų vaikų, kuriems tai yra puiki proga parodyti savo sugebėjimus didesnėje nei darželio scenoje. Tokie vaikai yra tikras atradimas choreografams, bei gera proga tėveliams nukreipti savo vaikus į gabumų lavinimą“, - sakė konkurso koordinatorė Gintarė Temur.

 

Teatralizuotus originalius šokių pasirodymus pristatys į „Saulės zuikučiai 2011“ finalą patekę ikimokyklinio amžiaus vaikų kolektyvai iš Vilniaus darželių „Žilvinukas“, „Coliukė“, „Ežiukai“, „Vėtrungėlė“ ir „Rūtelė“.

 

Laimėtojams bus įteikti ne tik geriausių metų kolektyvų diplomai, bet ir vertingi prizai. Renginio metu taip pat dainuos Lietuvą vaikų „Eurovizijoje“ atstovavęs Bartas.


Trečius metus iš eilės „Saulės zuikučiai“ renginį organizuoja VšĮ „VIMS – International Meridian School“. Renginys vyks kovo 26 d., nuo 13 val. prekybos centro „Panorama“ renginių aikštėje.


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (160)
paulina