Vaikai > Vaiko priežiūra > Geriems darbams reikia nedaug
 

Geriems darbams reikia nedaug


2011 03 24 | Autorius: Rasa Premium
 

Šiandieniniame pasaulyje aplinkos alergizacija, pernelyg aktyvus gyvenimo būdas, subalansuotą mitybą pakeičiantis greitas maistas, prisotintas konservantų, stresas – dažni reiškiniai. Šie aplinkos veiksniai pirmiausiai veikia mūsų sveikatą. Liūdna, kad dėl žalingų įpročių, netinkamo gyvenimo būdo vis didesnę neigiamą įtaką junta ir vaikai. Dėl netinkamos mitybos, įtempto laisvalaikio jie vis dažniau serga virškinimo ligomis. Atsižvelgdama į šias globalizacijos sukeltas problemas viena iš didžiausių mineralinio vandens gamintojų „Druskininkų Rasa“ dar prieš Kalėdas ėmėsi inicijuoti akciją „Geriems darbams reikia nedaug“. Šio projekto tikslas – tinkama, geros kokybės aplinka Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Vaikų gastroenterologijos skyriuje.

 

 

Tinkama aplinka padeda sveikti


Medikų manymu, tvarkinga palata, būtinas inventorius padeda ligoniams sveikti, mažina įtampą, sklaido slegiančią ligoninės atmosferą. „Džiaugiamės ligoninės bendradarbiavimu su „Druskininkų Rasa“. Skyriuje reikalingas remontas. Po palatos remonto vaikučiai jausis geriau. Tai padės jiems sveikti. Bus sukurta jaukesnė aplinka", – kalbėjo gydytoja Irena Ališauskienė, Vaikų gastroenterologijos skyriaus vedėja.

 

Motyvas – bendruomeniškumo jausmas


Bendrovės „Druskininkų Rasa“ generalinis direktorius, paklaustas, kas paskatino imtis šio projekto, besišypsodamas atsakė: „Bendruomeniškumo jausmas. Tai yra pagrindinis motyvas įgyvendinti tokius projektus. Rezultatai jau greitai bus matyti. Tikiuosi, kad nauja palata padės vaikams greičiau sveikti“.


Pokalbio metu „Druskininkų Rasos“ vadovas itin džiaugėsi ne tik sėkmingai įgyvendinamu projektu, bet ir visuomenės iniciatyva. „Šiuo metu jau parduota daugiau nei 800 tūkst. natūralaus mineralinio vandens „Rasa Premium“ buteliukų, nuo kurių skiriami 0,03 Lt Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Vaikų gastroenterologijos skyriaus palatos remontui. Mums liko visai nedaug, kad tikslas būtų pasiektas. Be to, perkantys natūralų mineralinį vandenį „Rasa Premium“ taip pat su didžiuliu noru dalyvauja ir žaidime, kurio metu gali padovanoti žaisliukų ir mielų dovanėlių sergantiems vaikams. Esu įsitikinęs, kad geriems darbas reikia nedaug“, – pokalbį tęsė generalinis direktorius Aurelijus Sinkevičius.

 

Ligoninėje remonto darbai vyksta ilgiau


Remonto darbai nenutraukiami net ligoninės darbo metu. Tik įžengus į remontuojamą palatą matyti intensyvus darbas: dažų, lako kvapas, grąžtų garsas ir itin susikaupę darbininkai. Skubama užbaigti darbus. Bejuokaujant su darbininkais, paklausus, ar ne per ilgai trunka darbai (juk jau nuo Kalėdų čia plušama), jie surimtėjusiais veidais atsako, kad palatų remonto procesai ligoninėse vyksta ilgiau nei įprastuose objektuose, kadangi remonto metu turi būti skiriamas ypatingas dėmesys sterilumui, švarai, triukšmo lygiui, pačiam palatos projektui, kad būtų užtikrintas visiškas komfortas bet kokiomis sąlygomis. Be to, vykdomi darbai negali trukdyti ligoninės darbuotojų veiklai.

 

Kaupiamas lėšas galima stebėti internetinėje svetainėje


Skyriaus palatos remontui kaupiamų lėšų skaičiuoklę kiekvienas vartotojas gali stebėti internetinėje svetainėje www.rasa.lt. Padėti vaikučiams „Druskininkų Rasa" kviečia ir dalyvaujant žaidime. Žaidimo taisyklės labai paprastos: tereikia nuplėšti „Rasa Premium“ produkcijos etiketę, registruotis internetinėje svetainėje www.rasa.lt, suvesti dešimties ženklų kodą, kuris yra etiketės nugarėlėje, ir taip pelnyti tam tikrą „Rasos“ pinigėlių sumą. Už šią sumą asmuo galės padovanoti žaislą ar dovanėlę Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Vaikų gastroenterologijos skyriuje besigydantiems ligoniams.

 

Bendruomeniškumo jausmas – pagrindinis motyvas įgyvendinti tokius projektus.

 

 

Daugiau informacijos apie akciją www.rasa.lt.

 

 


 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabrielė