Namai > Santykiai > Santuokinis seksas be tabu...
 

Santuokinis seksas be tabu (V dalis)


2011 03 27 | Autorius: Lijana Pikul
 

Santuokinis seksas be tabu (V dalis)

Praeitoje dalyje pabrėžėme aistros ir geidulio skirtumus, tarp kurių dažnai pasiklystame ir nebesuprantame ką jaučiame. Šioje, deja, jau paskutinėje penktoje dalyje apibūdinsime kūnišką ir dvasinį pasitenkinimą, kuris jaučiamas sekso metu. Apibendrinsime santuokinį seksą, aprašytą šiame straipsnių cikle.

 

Kūniškas ir dvasinis pasitenkinimas

Vyras lytinio akto metu orgazmą patiria labai lengvai. O moteris seksualinį malonumą atranda ir patiria iš lėto. Seksualiniai pojūčiai bunda ir stiprėja pamažu. Kai jau yra sujaudinta, moteris, kaip ir vyras, trokšta patirti visišką malonumą.

 

Nepatenkintas sujaudintos moters seksualinis poreikis sukelia jei nemažą fizinę ir psichinę kančią. Moteris, neįstengusi patirto orgazmo dėl jai per greito lytinio akto, gali leisti, kad vyras ją patenkintu bet kokiu būdu. Tik patyrusį orgazmą moteris jaučiasi visiškai patenkinta.

 

Vyro meilė žmonai įpareigoja jį, pačiam pasitenkinus, stimuliuoto jos gėdos lūpas ir klitorį tol, kol ji patirs orgazmą. Vyras skriaudžia žmoną, jei ji leika nepasitenkinusi. Kai kurie vyrai taip elgiasi iš nežinojimo, manydami, kad jiems baigus lytinį aktą moteriai irgi baigiasi seksualinio aktyvumo laikas.

 

Vyriškas lytinis aktas, trunkantis neilgai - nuo intensyvių glamonių pradžios iki sėklos išsiliejimo, neapima nei žmonos paruošimo sueičia, nei jos glamonėjimo vyrui pasiekus pasitenkinimą. Moteriai irgi nelengva suprasti, kad vyro išgyvenimai turi apibrėžtą pradžią ir pabaigą. Jai meilės aktas yra tarpusavio santykių visuma.

 

Moteriai sueitis, turinti įvykti vakare, prasideda jau iš ryto - jai įtaką daro visą dieną tvyrantys jausmai - ir baigiasi praėjus daugeliui valandų po lytinio akto. Kol moteris dar gyvena nuostabiomis meilės akimirkomis, vyras jau ruošiasi kitam intymiam susitikimui.

 

Seksas suteikia romumo

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Domukas