Namai > Santykiai > Santuokinis seksas be tabu...
 

Santuokinis seksas be tabu (III dalis)


2011 03 25 | Autorius: Lijana Pikul
 

Santuokinis seksas be tabu (III dalis)

Praeitoje dalyje aprašėme leistinas ir neleistinas glamones. Taip pat tarsime keletą žodžių apie katalikiškąjį etiketą, kuris sutuoktiniams turėtų būti svarbus. Šioje dalyje įrodysime, kad orgazmas - tai dar ne viskas. Daug svarbiau yra tai, kas įvyksta prieš ir po orgazmo.

 

Orgazmas - tai dar ne viskas

Glamonėdamiesi sutuoktiniai padeda vienas kitam patirti kuo didesnį malonumą. Dėl to jie turi žinoti vienas kito erogenines zonas, kurių stimuliavimas sukelia didžiausią malonumą, kol abu vienas po kito arba vienu metu pasiekia viršūnę, kai panyra vienas į kitą, kai jų kūnai susipina. Jie pajunta pakilę iš vienišumo gelmės, kad leistųsi užpildomi kito asmens ir taptų vieniu. Suvokia, kad jų kūniškumas per kitą asmenį buvo pašauktas į susitikimą, kurio jie taip trokšta.

 

Vartojamoji kultūra orgazmą laiko lytinio akto viršūne. Vertindama lytinį aktą tik kaip malonumą, orgazmą ji traktuoja kaip svarbiausią seksualinių santykių momentą. Toks požiūris yra neteisingas. Svarbiausia ir aukščiausia akimirka yra įsiskverbimas į moters makštį.

 

Tai susiliejimo momentas - kai tampama vienu kūnu ne tik didžiausio fizinio artumo prasme, bet taip pat psichiškai ir dvasiškai. Labai svarbu, kad sutuoktiniai suvoktų tos valandėlės svarbą ir norėtų, kad ji truktų kuo ilgiau, kad kuo ilgesnė būtų jų vienybė. Akimirka, kai varpa įeina į makštį, suteikia buvimo kartu jausmą, susitikimo džiaugsmą, atgaivina ir sustiprina sutuoktinių ryšį.

 

Santuokos sakramentas padeda atrasti tai, kas svarbiausia. Lytinių santykių tikslas yra ne vien tik patirti malonumą, bet šis tas gerokai pastovesnio - sukurti ryšį, intymiausią valandėlę išgyventi dviejų vienas kitą mylinčių žmonių vienybę.

 

Moterims orgazmą patirti sunkiau

Moters kūne vyras tarsi randa namus - panyra į šiltą ir jaukią vietą. Moteris, priimdama vyrą, apkabindama taip, kaip moka tik ji viena, jaučia pilnatvę. Vyras savo glėbyje patiria moteriškumą, moteris jo glėbyje - vyriškumą. Taip išgyvename vienybė.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Indre