Namai > Santykiai > Santuokinis seksas be tabu...
 

Santuokinis seksas be tabu (I dalis)


2011 03 23 | Autorius: Lijana Pikul
 

Santuokinis seksas be tabu (I dalis)

Lytinį aktą galima palyginti su šokiu. Kiekviena pora pamažu atranda save, sužino savo reacijas, individualias biologines ir psichologines savybes. Vienos poros puikiausiai jaučiasi šokdamos lėta valsą, kitos mėgsta rokenrolą, dar kitos - ugningą sambą.

 

Seksas - tai šokis

Panašiai ir santuokinėje lovoje - kiekviena pora turi savo šokį, vienintelį ir nepakartojamą, tik iš pažiūros panašų į kitų. Išskirtinumas yra būdinga kiekvienos santuokos savybė. Juk vienas kitą pamilo tas vyras ir ta moteris. Jie mato ypatingą mylimojo grožį, kurio kitas gal nė nepastebėtų.

 

Toks pats individualus požiūris reikalingas ir seksualinėje srityje. Svarbu, kad mylimiesiems būtų gera kartu, kad jie jaustųsi laimingi, mylimi. Kai žmonės nusprendžia būti kartu pačiu intymiausiu būdu, jie negali bandyti ką nors mėgdžioti nei į ką nors lygiuotis.

 

Šiitą reikia gerai įsiminti, juk gyvename pasaulyje, kuriame žiniasklaida primeta etaloną, turintį nedaug ką bendra su žmonių gyvenimo tikrove. Stengiantis tą etaloną pritaikyti, galima smarkiai nusivilti.

 

Todėl yra be galo svarbu, kad sutuoktiniai pirmiausia imtų klausytis savęs - savo troškimų ir poreikių, savo kūnų reakcijos - ir kartu ieškotų tokių savo meilės išraiškos formų, kurios jiems padėtų sustiprinti tarpusavio ryšį: būtų tinkamiausios, patogiausios, teikiančios daugiausia seksualinių potyrių, visiškai pritaikytos abiejų sutuoktinių poreikiams.

 

Sunku įsivaizduoti laimingą šeimą be dialogo seksualinio gyvenimo temomis. Todėl labai svarbu, kad sutuoktiniai pasakytų vienas kitam, ką jie labiausiai mėgsta ir ko nemėgsta lytinio akto metu.

 

Dialogui intymiomis temomis dažnaai trukdo neteisingas įsivaizdavimas, kas yra vyriškumas ir moteriškumas, ir tas įsivaizdavimas yra toks: vyras visada turi žinoti, kas moteriai suteikia didžiausią malonumą, o moteris turi laukti, kol vyras suvoks, kas jai yra maloniausia.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (157)
Dominykas