Sveikata > Dietų katalogas > 5 priežastys, dėl ko...
 

5 priežastys, dėl ko nutraukėte dietą


2011 01 24 | Autorius: Gerda Zemenskaitė
 

Jūs griežtai laikėtės dietos ir sulieknėjote keliais kilogramais, tačiau štai jau kelios dienos, kai svarstyklių rodyklė nejuda iš vietos? Tai laikinas ar galutinis rezultatas?

Monodieta

 Jeigu visą savaitę laikotės dietos, susidedančios iš vienos rūšies produktų, pavyzdžiui, obuolių ar bananų, tai sulieknėti pavyks tiks iki tam tikro lygio. Išeitis: perėjimas prie kitų dietų arba pradėkite propaguoti pilnavertę, bet nekaloringą mitybą.

Mėnesinis ciklas

Priešmenstruaciniu periodu ir kritinėmis mėnesio dienomis dažnai pasitaiko patinimų, tačiau nepriklausomai nuo to, kokios dietos Jūs laikotės, galimas svorio priaugimas iki dviejų kilogramų. Išeitis: tiesiog luktelkite. Po kelių dienų menstruacijos pasibaigs, o po jų kelias dienas gerkite šlapimą varančias arbatas.

Efektas „jo-jo“

Tai vienas iš šalutinių badavimo efektų. Po jo dažnai atgaunamas buvęs svoris, o kartais jis net padidėja grįžus prie įprasto mitybos rėžimo. Išeitis: Atsisakykite ekspres-dietų ir badavimo! Nuolatinį efektą duos tik kompleksinės programos antsvorio mažinimui.

Įvairi mityba

Šis sveikatingumo būdas pagerina savijautą ir virškinimą. Bet tokiu rėžimu galima suliesėti tik tuomet, jei Jūs sekate maisto kaloringumą. Išeitis: stebėkite suvartojamų ir išeikvojamų kalorijų kiekį.

Druskos atsisakymas

Dietos be druskos visada suteikia galimybę sulieknėti keliais kilogramais dėl vandens pašalinimo iš audinių. Bet tas kiekis nėra beribis, todėl svorio mažėjimas sustos. Atminkite, kad organizmas, netekdamas vandens, stengiasi grąžinti vandenį ir išsaugoti tą, kuris liko. Išeitis: esant polinkiui į patinimus priešmenstruaciniame periode galima riboti druskos kiekį ir rūkytų maisto produktų vartojimą.

Matote, nėra padėties be išeities!

 


 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Emilis