Sveikata > Dietų katalogas > Grįžta Mamos...
 

Grįžta Mamos Rock‘n‘Roll kilogramai!


2011 01 19 | Autorius: LNK
 

Po ilgos pertraukos į televizijos eterį grįžusi atlikėja Laima Tamulytė, žinoma kaip Mama Rock‘n‘Roll, ir stojusi ginti aukštaičių garbę LNK projekte „Lietuvos supermiestas“, pirmiausia susirūpino savo išvaizda.

„Sėdžiu kirpėjos kėdėje. O jeigu jau atėjau į  kirpyklą, reiškia, kad stengiuosi. Panašu, kad pastangų bus dar daugiau“, - sako Aukštaitijos miestų jungtinės komandos kapitonė Laima Tamulytė.

Linksmų plaučių dainininkė nelinksmai prisipažįsta, kad pastaruoju metu jos kūno linijos vėl pasidarė apvalesnės. 60 numestų kilogramų nepaprastai išgražino dainininkę, tačiau pamažu kilogramai grįžta.

„Vėl reikia atnaujinti kovą. Jaučiu, kad šventės atėjo, praėjo, o iš manęs... dar neišėjo“, - juokiasi Mama Rock‘n‘Roll.  Grįžusius kilogramus Laima maskuoja laisvesniais drabužiais, todėl vis dar sulaukia komplimentų dėl išvaizdos.

„Visi prisimena senąjį variantą, o tarpinį pamiršo“, - kvatojasi dainininkė.

Be gražinimosi, Laima „Lietuvos supermiesto“ transliacijoms smailina liežuvį. „Labai sudėtingos humoro rungtys, reikia juokauti su grandais, ir dar su vyrais. Gilinuosi į mūsų krašto tautosaką, ieškau to aukštaitiško kolorito“.

Pasak Laimos, nors pastaruosius metu gyvena Vilniuje, visada jaučiasi „pilku cepelinu iš kaimo“.

„Esu iš Joniškio. Mes kaip žemaičiai trumpinam galūnes, kaip vokiečiai sakom „ja“. O kai visa Lietuva gamina valgyti, mes taisome – lyg būtumėme ką sugadinę“, - juokiasi energingoji Aukštaitijos kapitonė Mama Rock‘nRoll.  

Aukštaitijos miestų jungtinė komanda su kapitone Mama Rock‘nRoll - naujame LNK projekte „Lietuvos supermiestas“ – jau šį sekmadienį 19 val. per LNK.


 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Kamilė