Sveikata > Dietų katalogas > Pusryčiai pagal pasaulio...
 

Pusryčiai pagal pasaulio galingiausius


2011 01 17 | Autorius: Elegancija.eu
 

Sakoma: „pusryčius suvalgyk pats, pietus pasidalink su draugu, vakarienę atiduok priešui“. Kiti tvirtina, kas pusryčiai yra pats svarbiausias dienos valgis. Sunku būtų su tuo nesutikti. Todėl įvertinkite, ar Jūsų pasirinktas pusryčių meniu sutampa su tuo, ką ankstyvą rytą valgė ar valgo pasaulio galingieji, JAV prezidentai, Romos popiežius, Josifas Stalinas ar Anglijos karalienė.

DŽEIMSAS BONDAS:

Plakta kiaušinienė su smulkintais česnakų laiškais, patiekta ant pakepintos baltos duonos riekės. Gėrimas – rausvas šampanas.

ABRAOMAS LINKOLNAS:

Minkštai virtas kiaušinis, kavos puodelis.

VINSTONAS ČERČILIS:

Kietai virtas kiaušinis, pakepinta balta duona, džemas, sviestas, kava su pienu, šalto pieno ąsotis, šalta vištiena, greipfrutas su cukrumi, šviežiai spaustos apelsinų sultys su ledu, viskis su soda, cigaras.

ANGLIJOS KARALIENĖ ELŽBIETA II:

Pakepinta balta duona, džemas, sviestas, kukurūzų dribsniai su šiltu pienu. Gėrimas – arbata „Darjeeling“.

MARGARET TEČER:

Pakepintos baltos duonos riekė su mielių ekstraktu „Marmite“ ir sviestu, kietai virtas kiaušinis, arbata.

RONALDAS REIGANAS:

Sėlėnų dribsniai, nugriebtas pienas, švieži vaisiai ir kava be kofeino. Kartą per savaitę – plakta kiaušinienė arba minkštai virti kiaušiniai. Desertui – pakepinta javų duonos riekė arba akyta bandelė.

JOSIFAS STALINAS (savo gyvenimo pabaigoje):

Rūkyta lašiša, pomidorų salotos, juoda duona, švieži vaisiai, aviečių arbata.

DŽIMIS KARTERIS:

Pusryčiai prasidėdavo 5:30 – šviežiai spaustos sultys, karšta kava. Po poros valandų – plakta kiaušinienė, švieži vaisiai ir pakepintos duonos riekė. Sekmadieniais – kumpis su tirštu padažu, kiaušinienė ir kukurūzų košė, taip pat - kukurūzų duona ir kepti obuoliai.

DŽONAS KENEDIS:

Minkštai virti kiaušiniai su pakepinta baltos duonos rieke, kelios pakepinto bekono juostelės, marmeladas, pienas ir kava.

HARIS TRUMENAS:

Apelsinų arba pomidorų sultys, greipfrutas, kukurūzų dribsniai su karštu pienu žiemą ir šaltu pienu kitais metų laikais, javainiai ir pienas. Gėrimas – kava.

DŽORDŽAS VAŠINGTONAS (jaunystėje):

Avižinė košė (kartais – žuvis) ir vynas.

BILAS KLINTONAS:

Daug mėsos, mažai vaisių, cinamono bandelės su margarinu, kava. Mėgstamiausias patiekalas – vištienos „enchiladas“.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Patricija