Sveikata > Dietų katalogas > Zvonkė per šokių...
 

Zvonkė per šokių projektą nori sulieknėti 10 kilogramų


2010 10 06 | Autorius: LNK
 

„Paplaukusio karoso rumba".  „Jūrinė samba“. Ir tai visai ne šokių, o patiekalų pavadinimai. Patiekalų, kuriuos pirmadienio vakarą paruošė LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ dalyviai, susirinkę į vakarėlį sostinės „Value“ restorane.

 „Kviečiu gaminti“ – taip buvo pavadintas renginys, kurio metu šokėjai varžėsi, kas pagamins kuo įspūdingesnes ir sveikesnes salotas, kuriose būtų mažiausiai riebalų taškų t.y. gramų. Taškų skaičiavimas – tai nauja mitybos mada „Point for Point“ , kuri žengia pirmuosius žingsnius šiuolaikinio miesto restorane „Value“.

 Poroms, išsirikiavusioms prie virtuvinių stalų, buvo pateikti vienodi ingredientai. Iš jų  kiekviena pora turėjo sukurti savo originalų patiekalą, kurio sudėtis neviršytų rekomenduojamos riebalų normos  dienai.

Į maisto gaminimo sūkurį įsiliejo Jolanta Paulauskienė ir Andrius Uksas, virėjo mokslų ragavęs Radži ir Ana Kapustina, partneres į  žmonas išmainę Rimas Valeikis ir Sakalas Uždavinys.

Bene ryškiausia vakaro pora buvo du Andriai – aktorius Paulavičius ir Seimo narys Šedžius. Dar prieš „Kviečiu gaminti“ vakarėlį A. Šedžius prisipažino, kad „Paulavičius yra vienintelis žmogus su kuriuo jis yra miegojęs...“ Ir gamindama salotas, ši pora neapsėjo be nuotykių. A.Paulavičius dar prieš pradėdamas pjaustyti, profesionaliu virtuvės peiliu įsipjovė į pirštą. Vakarėlio dalyviai juokavo, kad salotos bus „su krauju“. Ko gero, traumą patyrusi pora negalėjo daug dėmesio skirti daržovių smulkinimui, todėl savąjį kūrinį pavadino „Stambaus pjaustymo stambios lietuviškos ekologiškos salotos“.

„Senos graikės salotas“ R. Valeikis paruošė su žmona, kurią, anot, spaudos, ko gero, atsivedė visų merginų pavydui pakurstyti. Pasirodo, kad Rimo žmona taip pat turi aštrų liežuvį.  Agnė Gintalaitė į vakaro vedėjo Rolando Vilkončiaus klausimą, „ar gražus jūsų vyras?“, nedvejodama atsakė: „taip, gražus kaip televizorius“.    Tik Radži neketino nieko daryti. Savo partnerei Anai jis aiškino, kad „čigonai tik vadovauja“. Tačiau Radži ir Anos salotos išėjo puikios, o charizmatiškasis atlikėjas, nuolat per dantį traukiamas dėl savo gerbėjų amžiaus, salotas pavadino „Visų močiučių svajone“. 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (233)
Emilijus