Sveikata > Dietų katalogas > Toksinai - lauk!
 

Toksinai - lauk!


2010 10 01 | Autorius: Lietuvos Sveikata
 

Nuodus iš organizmo galima išvalyti. Ilgą laiką skrajojo laki frazė, kad visos ligos nuo nervų, tik viena - nuo meilės. Dabar šią formulę papildė toksinai, kurie provokuoja ligas ir greitina organizmo senėjimą.Šlakų (tai tie patys toksinai) - cheminės ar natūralios prigimties elementų daugiau ar mažiau gyvenimo tėkmėje susidaro kiekvieno žmogaus organizme. Mes jų gauname sirgdami, sutrikus medžiagų apykaitai, iš aplinkos, išgyvendami stresines situacijas.  Toksinų apnuodytą žmogų galima atpažinti iš vaizdo - blyški pavargusi oda ir nugeibę plaukai. Tačiau tai nėra didžiausia blogybė. Besikaupiantys toksinai laikas nuo laiko sukelia organizmo intoksikacijas.

Gydytojai įsitikinę, kad intoksikacija ne tik blogina savijautą, mažina imunitetą, bet ir trikdo organizmo biocheminius procesus, jų funkcijomis apkraudama kitus organus. Intoksikacija smarkiai pagreitina organizmo senėjimo procesą.

Ką pirmiausiai reikia išsivalyti?

- Virškinamąjį traktą - didžioji toksinų dalis tūno žarnyne.

- Kepenis - cheminę organizmo laboratoriją, kurioje atpažįstamos ir nukenksminamos nuodingosios medžiagos.

- Inkstai - pagrindinis organizmo filtras, kuris šalina iš organizmo perdirbtas medžiagas.- Limfmazgių sistema - pagrindinis bastionas nuo puolančių infekcijų. Ji - taip pat ir transporto sistema, kuri šalina iš organizmo nugalėtų toksinų šiukšles.  Kaip išsivalyti nuo susirinkusių toksinų?

Žinoma, yra ne vienas efektyvus būdas. Vienas labiausiai efektyvių ir ekstremalių - badavimas ir hidrokolonoterapija. Tačiau savarankiškai juo užsiimti nevalia. Tai galima daryti tik konsultuojantis ir stebint gydytojams.

Radikalūs organizmo valymai gali suteikti visai atvirkščią rezultatą. Tarkim klizmos procedūra išvalo ne tik šlakus, bet ir naudingus mikroorganizmus, kurie padeda virškinti maistą ir apsaugo patogeninių elementų.

Tačiau organizmą valytis verta. Jums galėti padėti paprasta priemonė - sorbentai. Jie į save susiurbia ir nukenksmina sutiktus toksinus bei nuodus, ir ištransportuoja iš organizmo. Šis apsivalymo būdas žinomas nuo senų laikų. Jau senovėje žmonės atsirinko augalus, kurie pasižymi vėmimą sukeliančiomis, šlapimą ir tulžį varančiomis, vidurius atlaisvinančiomis savybėmis.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (233)
Emily