Sveikata > Dietų katalogas > Šalia Rasos Židonytės...
 

Šalia Rasos Židonytės partneriai lieknėja


2010 08 03 | Autorius: TV3
 

Vasara bent keliais kilogramais sulieknėjusios moterys netveria džiaugsmu. O kaip jaučiasi vyrai, kurių kilogramai tiesiog tirpsta šokių aikštelėje? Panašu, kad profesionali šokėja Rasa Židonytė šalia esančius vyrus priverčia ne tik pasitempti, bet ir atsikratyti keleto nereikalingų kilogramų. Pernai TV3 projekte „Šok su manimi“ dalyvavęs humoristas Justinas Jankevičius atsikratė net 15 kilogramų.

„Kadangi mūsų kūno svoriai labai skiriasi, tai man reikės sulieknėti arba Rasai priaugti svorio. Dar nenusprendėm, kaip čia bus“, – besiruošdamas dalyvauti TV3 šokių projekte pernai šmaikštavo Justinas.

Atsikratęs daugiau nei dešimties kilogramų vyras pasikeitė ir šokių aikštelėje įgavo daugiau pasitikėjimo. Atrodo, kad panašus likimas laukia policijos komisaro Ramūno Matonio. Griežta Rasos nurodyta dienotvarkė ir intensyvus sportas jau pakeitė vyro išvaizdą.

„Ramūnas atėjo toks meškiukas, o dabar toks pasitempęs, gražus vyras“, – komplimentų negaili kita TV3 „Šok su manimi“ projekto dalyvė Eirida Daukšienė.

Po trumpų savaitės atostogų į šokių aikštelę sugrįžęs policijos komisaras ne tik pasikeitusiu kūnu ir laikysena džiaugiasi, bet ir pajuto pirmąsias intensyvių treniruočių pasekmes.

„Kai grįžau į šokių repeticijas, atrodo, lyg viską reikia pradėti iš pradžių. Kojų raumenis maudžia, todėl Rasa pasiūlė daugiau sportuoti. Dabar kiekvieną dieną tenka dviračiu numinti kelias dešimtis kilometrų, be to, porą kartų per savaitę einu žaisti krepšinį. Visas mano laisvalaikis nuo šiol aukojamas sportui. Man tai patinka“, – apie patirtus dėl šokių pokyčius pasakoja Ramūnas.

Ramūno pokyčiai ir Rasos intensyvaus darbo rezultatai – „Šok su manimi“ naujajame sezone jau greitai tik per TV3!

 


 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (175)
Remarkas