Sveikata > Dietų katalogas > 10 kūno pogimdyvinių...
 

10 kūno pogimdyvinių staigmenų


2010 07 28 | Autorius: mama.lt
 

Sakoma, kad moteris, pagimdžiusi kūdikį, tampa stipriąja lytimi. Bet ar moteris yra tikra kovotoja dėl to, kad ji įveikia nėštumo ir gimdymo skausmus, ar dėl to, kad jai užtenka drąsos pažvelgti į veidrodį po gimdymo ir susitaikyti su savo naujuoju atvaizdu? Taip, yra laimingųjų, kurių kūnas ir po gimdymo atrodo nuostabiai, tačiau daugelio moterų išvaizda po gimdymo gerokai skiriasi nuo to, kokios jos buvo prieš nėštumą.

Žvilgtelėk, kokias 10 nemalonių staigmenų moters kūnas dažniausiai pateikia po gimdymo!

1. Kūno forma

Motinystė buvusią „kriaušę“ gali paversti „obuoliu“, o lieknos berniukiškos figūros merginą – putlia matrona. Gali nutikti ir taip, kad po gimdymo moteris greitai atgaus savo iki nėštumo buvusį svorį, tačiau kūno riebalai persiskirstys ir nusės naujose vietose, kitose, nei buvo linkę kauptis iki šiol.

2. Nukaręs pilvukas

Net ir visai lieknutėms pilvo srityje gali likti išsitempusios odos rinkelės, kurių pašalinti nepadės nei dieta, nei sporto salėje deginamos kalorijos.

3. Išsileidusio baliono biustas

Jei iki nėštumo drąsiai rengėtės palaidinę ant savo putlios krūtinės nesegėdama liemenėlės, baigusi maitinti krūtimi veikiausiai taip nebesielgsite. Dėl to kalta pasikeitusi krūtų forma. Krūtinė dažniausiai praranda savo buvusį stangrumą.

4. Rinkelės

Moteris – ne sterblinis gyvūnas, bet pagimdžiusi kūdikį moteris vis dėlto gali pastebėti, jog ant kūno atsirado „kišenėlė“, dažniausiai – riebalų rinkelė pilvo viršuje.

5. Putlesnė... nugara

Nors pagrindiniai kūno pokyčiai paprastai regimi iš priekio, daugelis moterų po gimdymo įsitikina, jog riebalai ėmė kauptis ir ant nugaros. Kuo tai pasireiškia? Deja, riebalų sankaupas labiausiai išryškina nugaroje įsirėžiantys apatiniai rūbai.

6. Strijos

Nors strijos laikomos viena iš nemalonių, bet labai dažnų nėštumo realijų, jos linkę atsirasti ir po gimdymo. Dažniausiai – ant pilvo, šlaunų, krūtų.

7. Celiulitas

Svorio priaugimas ir staigus jo kritimas gali turėti šalutinį poveikį. Tai – „apelsino žievelė“, kuri dažniausiai išryškėja ant šlaunų ir užpakaliuko.

8. Išsiplėtusios venos

Nėštumo metu venoms tenka didžiulis krūvis. Kai kada atsakas į šias apkrovas būna itin nemalonus – po gimdymo likęs ryškus venų voratinklis ant kojų.

9. Užpakaliuko suplokštėjimas

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (191)
Aistukas