Sveikata > Dietų katalogas > Kaip sulieknėti visam laikui
 

Kaip sulieknėti visam laikui


2010 07 20 | Autorius: Dieta.ru, Gerda Z.
 

Kaip jau žinome, sulieknėti tam tikram laikui dietos pagalba yra įmanoma, tačiau išsaugoti sumažėjusį svorį – beveik neįvykdoma užduotis.

Gyvenimas rodo, kad žmonės po metų ar dviejų grįžta prie buvusio svorio, o dažnai ir priauga dar daugiau. Papildomi kilogramai ne tik sugrįžta, bet ir draugų su savimi atsiveda. Tačiau reali galimybė sulieknėti visam laikui – egzistuoja.  Kaip gi to pasiekti?

Kalba krypsta apie vienintelį šiuo metu egzistuojantį būdą kaip išspręsti antsvorio problemą kartą ir visiems laikams – chirurgija. Daugelis žmonių girdėjo apie tai, kad pasaulyje atliekamos tokios operacijos, daugelis matė tai per TV Laidas, kur dažnai pasakojama apie svorio mažinimo operacijas bei gautus rezultatus.

Tačiau daugelis žmonių, turinčių antsvorio problemų, kurie girdėjo ir žino apie chirurginį nutukimo gydymą, niekada negalvojo, kad tai gali tiesiogiai juos liesti. Tokia mintis jiems tiesiog nekildavo. Jie manė, kad chirurgija taikoma sveriantiems 200 kg ir daugiau.  Iš tikrųjų, sukaupusi didelę patirtį, šiuolaikinė medicina kur kas sumažino antsvorio slenkstį, kuomet galima daryti tokias operacijas. Aišku, jei žmogaus antsvoris vos 3-5 kg, apie jokias operacijas nėra nei kalbos, tačiau jei žmogaus antsvoris siekia daugiau nei 20kg, apie tokią operaciją galima svarstyti.

Norėdamos apsispręsti ar galima tokia operacija, apskaičiuokite savo kūno masės indeksą (KMI). Tam, kad tai padaryti, savo ūgį metrais  pakelkite kvadratu (pvz: 1,63 x1,63 = 2,7). Po to, savo svorį padalinkite iš gautos sandaugos (pvz: 63/2,7= 23,3). Jeigu jūsų KMI didesnis nei 35, reiškia Jūs esate tokios operacijos kandidatas.

Gal ši naujiena kam nors nemaloni, tačiau ne viskas taip blogai. Visos operacijos šiais laikais atliekamos dūrio pagalba, be pjūvio. Toks kosmetinis efektas yra labai aukštas, o pooperacinis periodas – trumpas.

Žiedo uždėjimas ant skrandžio reikalauja vienos dienos būvimo klinikoje: pacientas ryte ateina operacijai, o kitą dieną išleidžiamas į namus.

Chirurginio gydymo rezultatai stulbinantys. Tie žmonės, kurie daugelį metų kariavo su svoriu nepasiekdami norimo rezultato, padarydami lemtingą žingsnį pagaliau nusimetė nuo savęs „krūvą taukų“, sveriančių dešimtis kilogramų ir būdami laimingi pradėjo naują gyvenimą.


 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (198)
Akvilė