Sveikata > Dietų katalogas > Japoniška dieta
 

Japoniška dieta


2010 05 13 | Autorius: Pagal užsienio spaudą, Gerda Zemenskaitė
 

Ar teko girdėti apie dietą, kuri vadinama madingiausia dieta šiomis dienomis? Šios dietos pavadinimas asocijuojasi ne tik su tekančios saulės šalimi, bet ir su tuo, jog laikantis šios dietos, Jums pavyks atsikratyti ne tik nereikalingų kilogramų, bet ir nereikalingų centimetrų.

Labiausiai viliojanti šios dietos tezė yra ta, jog poveikis yra ilgalaikis, kuris išlieka 2-3 metus. Be to, ši dieta padeda atsikratyti 8 kilogramų per dvi savaites. Tad, jei norite sulieknėti, pamėginkite 13 dienų kentėti šiokius tokius apribojimus. Šiai dietai daug įtakos turės Jūsų psichologinis pasiruošimas. Visą laiką, kuomet laikysitės šios dietos, turėsite valgyti tik pagaliukais. Taip pat, prisiminkite, jog šios dietos dažnai mėginti negalima, nes galite pakenkti savo sveikatai.Antra vertus, kaip rodo praktika, jei ir pamatysite, jog kilogramai tirpsta gana sunkiai, nepergyvenkite, o geriau pasimatuokite savo apimtis, kurios tikrai bus sumažėjusios ir Jus nustebins.

Maitinimosi režimas: Dieta trunka 13 dienų. Pradedant 8 —ąja diena, reikia kartoti pirmų septynerių dienų meniu atvirkštine tvarka. Aštuntą dieną reikia valgyti tą patį, ką ir šeštą dieną, devintą — tą patį kaip penktą, dešimtą — tą patį ką ketvirtąją ir pan. Maistą galite šlakstyti citrinos sultimis.

Patarimas: Pasistenkite valgyti išskirtinai pagaliukais bei valgyti iš miniatiūrinių lėkštelių bei dubenėlių. Valgymas pagaliukais padės prailginti valgymo laiką ir tuomet, Jūsų smegenys turės didesnį šansą gauti signalą iš skrandžio "aš sotus".

Pirmoji diena

Pusryčiai: kava be cukraus;Pietūs: 2 virti kiaušiniai, kopūstų salotos su aliejumi, stiklinė pomidorų sulčių; Vakarienė: kepta žuvis (delno dydžio gabalėlis).

Antroji diena

Pusryčiai: kava be cukraus, vienas sausainėlis ar džiuvėsis;Pietūs: 100 gramų keptos arba virtos žuvies, šviežių daržovių salotos arba kopūstai su aliejumi; Vakarienė: 100 gramų virtos jautienos, stiklinė kefyro.

Trečioji diena

Pusryčiai: kava be cukraus, vienas sausainėlis arba džiuvėsis;Pietūs: Stambi cukinija, kepta aliejuje (200 gramų). Tinka paruošimo būdas garuose; Vakarienė: 2 kietai virti kiaušiniai, 200 gramų jautienos, šviežių kopūstų salotos aliejuje.

Ketvirtoji diena

Pusryčiai: kava be cukraus;Pietūs: 1 žalias kiaušinis, 3 didelės morkos su aliejumi, 20 gramų sūrio;Vakarienė: vaisiai.

Penktoji diena

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (201)
simona