Sveikata > Dietų katalogas > Puikios figūros...
 

Puikios figūros žvaigždžių receptai


2009 12 11 | Autorius: Eli.lt
 

Dženifer Aniston pasitiki „pilates“ sistema, derinančia vienų raumenų įtempimą su kitų atpalaidavimu. Taip pat elgiasi Kim Ketroll ir Uma Turman.Rene Zelveger – metamorfozių čempionė. Kad suvaidintų Bridžitą Džons, aktorė du kartus priaugo po 10 papildomų kilogramų, o po to be jokio gailesčio jais atsikratė. Grįžti prie ankstesnės formos aktorei padėjo „šokinėjimo gimnastikos“ sistema, kuri degina kalorijas, tonizuoja raumenis ir pagerina bendrą organizmo būklę.

Ketrin Zeta-Džons atsikrato nereikalingo svorio šokiais. Kadangi sportas aktorei atrodo pernelyg nuobodus, Ketrin teikia pirmenybę choreografijai prie baleto turėklo.

Angelina Džoli turėjo įsisavinti kikboksą ir choreografinius elementus, kad įgautų sportinę formą ir atitiktų Larą Kroft. Be to, aktorė griežtai laikosi baltymų dietos, maitinasi pagrindinai žuvimi ir mėsa.

Henna Berli  mano, kad geriausias būdas išsaugoti formą – striptizas – šokiai prie stulpo. Beje, užsiimant juo viešoje vietoje, galima surasti nemažai gerbėjų.

Gvinet Peltrou 90 minučių kasdien užsiima joga, nevalgo mėsos, teikia pirmenybę daržovėms ir jūros produktams. „Nereikalingų“ kilogramų Gvinet priaugo nėštumo metu.

Brittani Merfi užsiima tai-bo. Tai kovos meno ir aerobikos derinys, padedantis būti lieknai ir plastiškai.

Karmen Elektra, kaip ir priklauso „Playboy“ modeliui, užsiima striptizu, tačiau jo sportiniu variantu: šokio elementų ir tempimų derinus puikiai atsiliepia figūroje.


 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (185)
Emilija