Sveikata > Dietų katalogas > Muzikės Eglės...
 

Muzikės Eglės Juozapaitienės grožio receptas


2009 09 29 | Autorius: Giedrė Milkevičiūtė, respublika.lt
 

Savo grožio paslaptis atskleidžia Eglė Juozapaitienė, “Eglės” moterų vokalinio ansamblio vadovė:

1. Kada pirmą kartą išgirdote komplimentą apie savo išvaizdą ir kaip tuomet reagavote?

- Tikrai nepamenu to pirmojo komplimento, gal tai buvo pirmoje, o gal antroje klasėje, bet šįryt išgirstus gerus žodžius, pasakytus savo artimiausio žmogaus, menu gerai... (Eglės vyras - operos solistas Vytautas Juozapaitis - aut. past.) Na, o jausmas, kai suvoki, kad patinki mylimajam, prilygsta laimės jausmui.2. Kiek laiko iš ryto praleidžiate prie veidrodžio?

- Kadangi rytais esu linkusi ilgiau pamiegoti, veidrodžiui laiko lieka minimaliai. Tuomet spragą užpildau naudodamasi automobilio galinio vaizdo veidrodėliu, laukdama, kol raudoną signalą pakeis žalias.

3. Kokiai gražinimosi procedūrai skiriate daugiausia dėmesio ir kodėl?

- Moters grožis - tai kūno ir dvasios harmonija. Aš pirmenybę teikiu sielos taurinimo “procedūroms”, dvasiniams poreikiams tenkinti: knygos, koncertai, parodos, teatras. Na, o kai siela būna pamaitinta, ir kūnas jaučiasi pamalonintas. Mėgstu kelis kartus per dieną išsimaudyti duše, kai yra galimybė, pamirkti sūkurinėje vonioje, o tada, žinoma, pasitepti kokiu nors maloniai kvepiančiu kūno kremu.

4. Namuose tikriausiai taip pat randate laiko palepinti veidą ir kūną kaukėmis, voniomis bei kitokiomis moteriškomis gudrybėmis. Kokios jos?

- Moters grožio paslapčių paviešinimą prilyginčiau iliuzionisto ar mago paslapčių atskleidimui - kas gi paskui norės žiūrėti jų pasirodymus? Paslaptis ir yra vienas svarbiausių grožio formulės komponentų. O jeigu rimčiau, tai pagrindinė veido odos priežiūros taisyklė - drėkinimas. Stengiuosi keletą kartų per dieną veidą papurkšti vandeniu ar toniku. Nekenkia ir lietutis, jei jis nešaltas ir nežvarbus. Taip pat nuolat naudoju drėkinamuosius kremus. Jokių natūralių produktų ant veido nekraunu, nebent retkarčiais, kai po pietų prigulu atsipūsti (o tai būna labai retai), užsidedu agurko griežinėlių.

5. Kaip dažnai ir kuo trenkate plaukus?

- Moters plaukai privalo būti nepriekaištingai švarūs ir prižiūrėti kasdien. Suprantama, kasdienei plaukų priežiūrai ir trinkimui renkuosi itin geros kokybės priemones, kurių sudėtyje yra išskirtinai natūralūs gamtos produktai.6. Kokios firmos kosmetiką paprastai perkate?

- Stengiuosi neprisirišti prie konkretaus kokios nors firmos pavadinimo. Svarbiausia - tos kosmetinės priemonės kokybė ir kad tiktų mano odai bei skoniui.7. Kokie jūsų mėgstamiausi kvapai ir kvepalai?

- Dažniausiai kvepalus man dovanoja vyras, todėl tenka pasikliauti jo skoniu. Kadangi jam imponuoja klasikinės vertybės, mano kvepalų kolekcijoje - laiko išbandytų prekės ženklų modifikacijos: “Chanel”, “Estee Lauder”, “Elisabeth Arden”, “Fiji” ir kt.

8. Ką manote apie plastines operacijas ir kitokias invazijas, padedančias išlyginti raukšles ar padailinti kūno formas?


 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (192)