Sveikata > Dietų katalogas > Žvaigždės: gražiausi...
 

Žvaigždės: gražiausi kūnai 2009 (foto)


2009 07 16 | Autorius: Pagal woman.ru
 

Amerikiečių žurnalas „OK“ išrinko ir paskelbė žvaigždes gražiausiais kūnais 2009 metais. Taigi pasmalsaukime, kurios žvaigždutės gali džiaugtis savo laimėjimais ir didžiuotis kūno linijomis.  Kokia jūsų nuomonę apie šį sąrašą? Gal kas nors atsidūrė nepelnytai? O gal jūs dar papildytumėte šį sąrašą? Pasidalinkite savo įspūdžiais komentaruose.

1 vieta – Britney Spears

Garbingiausia pirmoji vieta atitenka 27 metų pop žvaigždei Britney Spears. Per vieną savo koncertinį pasirodymą ji sudegina apie 550 kcal. Savo namuose Los Andžele ji tris dienas per savaitę po dvi valandas skiria kardio treniruotėms ir laikosi 1200 kcal per dieną dietos. Žurnalo „OK“ nuomone, šios pastangos turi būti įvertintos pačia aukščiausia vieta, kuri paskatintų B. Spears ir toliau dailinti savo kūną.  

2 vieta - Jennifer Aniston

Tris kartus per savaitę 40 metų aktorė užsiima joga ir daro papildomus pratimus: 20 minučių kardio mankštą ir pusvalandį skiria kvėpavimo pratimams. 

3 vieta – Megan Fox

23 metų aktorė prisipažįsta, kad nededa jokių pastangų, kad išlaikytų idealias kūno linijas. Ji prisipažino, kad yra nusisamdžiusi trenerį, tačiau kiekvieną kartą, kai jis ateina, ji sako : „O, ne! Tik ne šiandiena!“ Pasirodo, žvaigždei trūksta valios ir noro sportuoti. Kitos gali tik pavydėti, kad be jokių pastangų įmanoma taip atrodyti. 

4 vieta – Halle Berry

42 metų aktorės grožio paslaptis paprasta. Jos svorio barometras – oranžinis bikinis. Jei jis pradeda veržti ir išryškėja riebaliukai, tai aktorė pradeda mažiau valgyti. Tikrai labai paprasta, o rezultatai tokio barometro, kaip matome nuotraukoje, tiesiog puikūs. 

5 vieta – Jennifer Lopez

39 metų dainininkė gali didžiuotis savo figūra. Kad būtų liekna ir seksuali, ji nuolat ją prižiūri. Asmeninis žvaigždės treneris Gunnar Peterson sudarė jai specialių pratimų programą. „Aš valgau mėsą, per daug neriboju angliavandenių ir netgi pasimėgauju mėsainiais“ – sužavėta trenerio darbu džiaugiasi dviejų vaikų mama.  

6 vieta – Rihanna

21 metų dainininkė tiki tik kardio treniruotėmis ir bėgimo takeliu. Jie jai padeda išlaikyti geras formas. „Pasirodymų metu aš atiduodu publikai visą save – tai taip pat man padeda tobulinti kūno linijas“ – prisipažįsta žvaigždė. 

7 vieta – Eva Longoria

Kiekvieną dieną 34 metų aktorė daro kardio ir jėgos pratimus, kuriuos jai sudarė asmeninis treneris. Aktorė juokauja, kad šie pratimai labai naudingi ir ji gali valgyti viską, o svoris visada lieka stabilus.  

8 vieta – Jessica Biel

27 metų žvaigždė kiekvieną dieną po pusvalandį vedžioja šunelį, praktikuoja jogą, sveikai maitinasi ir žaidžia tenisą su Justin Timberlake.  

9 vieta - Kim Kardashian

28 metų Kim laikosi makrobiotinės dietos ir daro Gunnar Peterson jai paskirtus pratimus. Kai žvaigždė būna Los Andžele, tai net penkis kartus per savaitę intensyviai sportuoja.  

10 vieta - Kate Beckinsale


 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Augustė