Sveikata > Dietų katalogas > Martos Lukošiūtės...
 

Martos Lukošiūtės grožio receptas


2009 03 10 | Autorius: vakarozinios.lt info.
 

Į klausimus atsako operos solistė Marta Lukošiūtė.

1. Kada pirmą kartą išgirdote komplimentą, skirtą jūsų išvaizdai, ir kaip tuomet reagavote?

- Kai būdama penkiolikos šešiolikos pradėjau važinėti į B.Dvariono mokyklą studijuoti vokalo, vis išgirsdavau ausiai malonių komplimentų, kad esu graži.

2. Kiek laiko iš ryto praleidžiate prie veidrodžio?

- Tai priklauso nuo to, kur ketinu keliauti. Jeigu ruošiuosi kokiam renginiui, koncertui ar fotosesijai, galiu užtrukti ir porą valandų. Kasdien prie veidrodžio sugaištu apie 40 min.

3. Kokiai gražinimosi procedūrai skiriate daugiausiai dėmesio ir kodėl?

- Daugiausiai dėmesio skiriu savo plaukams ir veido odai prižiūrėti. Manyčiau, kad moters pasididžiavimas yra gražus vidus, nes, kaip sakė vienas mano kolega, ten užuolaidėlės juk nepakabinsi. (Šypsosi.)

4. Iš kur semiatės žinių ir idėjų apie tai, kaip išsaugoti grožį bei jaunatviškumą?

- Grožio receptų dažniausiai ieškau internete. Kai dalyvavau “Muzikos akademijoje”, atidžiai stebėjau vizažisto Aurimo Juodiškio daromo makiažo subtilybes.

5. Kaip dažnai ir kuo trenkate plaukus?

- Galvą trenku kiekvieną dieną, naudoju labai gerą “Kerastase” firmos šampūną, nuo kurio labai greitai auga plaukai, aliejuką plaukų galiukams, retkarčiais juos palepinu ir kauke.

6. Kokie jūsų mėgstamiausi kvapai ir kvepalai?

- Šiuo metu kvepinuosi “Paco Rabanne” kvepalais “XS Black”. Man patinka šiek tiek sunkesni aromatai, ne per daug aštrūs ar saldūs. Paprastai prisirišu prie vieno kvapo ir kol neišpurškiu flakonėlio, nepereinu prie kitų aromatų, todėl labai dažnai namuose turiu padovanotų ir dar neišmėgintų kvepalų.

7. Ką manote apie plastines operacijas ir kitokias invazijas, padedančias išlyginti raukšles ar pagražinti kūno formas?

- Į jas žiūriu teigiamai, jei jos daromos esant reikalui. Nuo aštuoniolikos kompleksavau dėl mažos krūtinės ir svajojau ją šiek tiek pasididinti plastiniu būdu, tačiau mano buvęs vaikinas, su kuriuo draugavau šešerius metus, įtikino, kad toks drastiškas dalykas man nėra reikalingas. Dabar tiesiog juokinga pagalvojus apie tai. Ačiū Dievui, kad su savo kūnu neprisidariau tokių nesąmonių.

8. Ar laikotės dietų? Kokios jos ir kaip dažnai tai darote?

- Kartais laikausi, tačiau esu įsitikinusi, kad geriausia dieta yra energinga veikla ar kokia nors nelaiminga meilė. (Juokiasi.) Per pastaruosius pusantrų metų priaugau maždaug penkis papildomus kilogramus ir jų man niekaip nepavyksta numesti. Kartą išbandžiau ir lieknėjimo tabletes, tačiau priaugau antra tiek svorio. Dabar lankausi sporto salėje.


 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (167)
Rugile