Sveikata > Dietų katalogas > Hilary Duf dieta: visko po...
 

Hilary Duf dieta: visko po truputį


2007 12 06 | Šaltinis: Edieta.lt
 

Hilary Duff ilgai nebuvo tipiška Holivudo žvaigždė, skrupulingai besilaikanti mažai kalorijų turinčios dietos. Ji prisipažino, kad seniau mėgstamiausias jos maistas buvo saldainiai guminukai, pica ir „Sprite“. Maža to, skrudintas bulvytes ji galėdavusi valgyti 3 kartus per dieną ir be šio patiekalo tiesiog neįsivaizduodavusi savo gyvenimo. Tačiau netrukus po to, kai įvairiuose žurnaluose sumirguliavo antraštės „Hilary Duff pučiasi“, aktorei teko atidžiau peržvelgti savo mitybos įpročius.

Pirmas dalykas, ko griebėsi tuomet Hilary - kompanija. Svorį mesti ji ryžosi drauge su seserimi. Taip galėjo palaikyti viena kitą morališkai.

Pirmieji žingsniai dėl greitojo maisto pamišusiai aktorei buvo išties nelengvi, o dabar ji prisipažįsta, kad sunkiai begali patikėti, jog jos valgymo įpročiai anuomet buvę tokie blogi.

Šiuo metu aktorė teigia atradusi sau priimtiną valgymo filosofiją: valgyti turi būti smagu.

„Aš 3 dienas laikiausi Atkinso dietos, tada mano nuotaika buvo pati blogiausia, o aš – beprotiškai pavargusi, - prisipažino ji žurnalui „Self“. – Esu kilusi iš Teksaso, taigi užkietėjusi mėsėdė, bet tada jaučiausi taip: „O ne,daugiau nebegaliu!“ Dabar matau, kad visa esmė – proporcijose. Jei suvalgau duonos  - nebevalgau makaronų ar bulvių. Arba nevalgau duonos, bet žinau, kad suvalgysiu desertą. Visko po truputį“.

Dabar aktorė į savo valgiaraštį stengiasi įtrukti kuo daugiau žalumynų, šviežių vaisių, beveik kasdien valgo liesos mėsos.

Štai aktorės dienos meniu pavyzdys:

Pusryčiai: dubuo „miusli“ grūdų, užpilti 2 proc. riebumo pienu arba omletas iš kiaušinio baltymo su fetos sūriu ir „Latte“ kava.

Pietūs: ant grotelių kepta vištiena su Cezario salotomis, užpiltomis 1 šaukštu neriebaus padažo, arba salotos su tunu.

Vakarienė: Tuno kepsnys su ant grotelių keptomis daržovėmis ir kuskusu arba suši.

Užkandžiai: sauja riešutų arba obuolys ir gabalėlis „Brie“ sūrio. Kas dar? Ak, taip, Hilary koketiškai prisipažįsta, jog kartais užkandžiams pasirenkanti ir bulvių traškučius su salsos padažu.

Parengė Laura Barzdaitienė


 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (180)
Kamile