Sveikata > Dietų katalogas > Aksesuarai padės sulieknėti
 

Aksesuarai padės sulieknėti


2007 11 03 | Šaltinis: Edieta.lt
 

Tikriausiai nėra pasaulyje moters, kuri manytų, kad jos figūra – be trūkumų. Vienai stinga vapsvos talijos, kitą erzina vos vos pastorėję šlaunys. Net pati Jennifer Lopez prisipažino ilgai maniusi, kad jos apvalus užpakaliukas yra beviltiškai per storas. Tačiau kaip tik jos pavyzdys ir įrodė, jog tai, ką laikome savo netobulumo piktšašiu, nėra sunku paversti pačiu didžiausiu privalumu.

Šįkart pakalbėkime apie tai, kaip aksesuarai gali padėti žengti dar vieną žingsnelį tobulos figūros link.

Jei esate neaukšta, tikriausiai ne kartą girdėjote rekomendaciją rinktis tik mažus, smulkius papuošalus bei minimalistinį stilių – kad figūra neatrodytų per sunki, perkrauta. Tiek kepuraitės, akiniai, rankinės, tiek medžiagos, iš kurios pasiūti rūbai, ornamentai, raštai ir piešiniai turėtų būti smulkūs.

Išties neaukštai moteriai, ypač apvalesnių formų, labiau tinka smulkutė rankinė ilgu siauru dirželiu arba nedidukė rankinė-vokas, nei masyvus krepšys „visiems gyvenimo atvejams“.

Tačiau miniatiūrizmo taisyklė jai galioja ne visada. Tarkim, neaukštai lieknutei merginai didelis krepšys ar rankinė suteiks stabilumo, solidumo.

Lieknoms žemaūgėms geriau vengti plačių diržų su įspūdingomis sagtimis. Kur kas efektingiau jos atrodys didesniais papuošalais papuošę kaklą ir krūtinę, o diržą pasirinkusios plonutį. Tačiau jei esate neaukšta, bet turite įspūdingų apimčių krūtinę, jums tiks platus diržas ir mažas pakabutis.

Tiesą sakant, platus diržas tinka bemaž kiekvienai figūrai. Jis puikiai padės sukurti smėlio laikrodžio siluetą, pabrėš krūtinės grožį. Diržas-korsetas ir puri palaidinė išryškina taliją net tada, kai jai iki vapsvos lieknumo labai toli.

Platus diržas, ypač pintas, susegtas ant klubų, suteiks figūrai trūkstamos apimties. Na, o krūtinę vizualiai padidins ant jos užkritęs mazgu ar kaspinėliu surištas šalikėlis.

Jei jūsų biustas ir taip įspūdingos formos ir visai nepageidaujate jo akcentuoti, išryškinkite apatinę kūno dalį – kad ir tuo pačiu pintu diržu ant klubų. Ir turėkite omeny, kad ties krūtine įsiūtos kišenėlės, dideli šaliai, skraistės ir skarelės krūtinę dar labiau „išpučia“. O ryškūs sijono medžiagos raštai, aplikacijos, kišenės ir didelės sagos suteikia deramą „atsvarą“ dideliai krūtinei, daro figūrą proporcingesnę, harmoningesnę.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (178)
mantas