Sveikata > Dietų katalogas > Stebuklinga liekninanti...
 

Stebuklinga liekninanti arbata! Pabandykite pasidaryti pati!


2007 03 19 | Šaltinis: Edieta.lt
 

Ar iš tikrųjų liekninanti arbata padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų ir pagreitinti medžiagų apykaitą? O gal ji labiau kenkia, nei padeda?

Jei nutarėte išbandyti stebuklingą liekninančią arbatą, susimąstykite, kokių rezultatų iš jos tikitės? Šios priemonės negali sudeginti kūne atsidėjusių riebalinių sankaupų. Maksimalus efektas, kurį galima pasiekti, - taip vadinamasis organizmo išvalymas. Išgėrus šios arbatos jūsų svoris gali sumažėti dėka raminamojo ir šlapimo išsiskyrimą skatinančio žolelių poveikio.

Svarbiausia - nepakenkti

Čia ir slypi pagrindinis pavojus: ilgą laiką vartojant raminančias ir šlapimo išsiskyrimą skatinančias priemones, gali kilti nemalonių pasekmių. Pastoviai netenkant skysčių, organizme ima trūkti vandens, sutrinka elektrolitų balansas. Kartu su „toksinais“ ir „šlakais“ jūs netenkate organizmui svarbių medžiagų.

Piktnaudžiaujant šlapimo išsiskyrimą skatinančiomis priemonėmis gali sumažėti kalio koncentracija kraujyje. Trūkstant kalio ne tik susilpnėja raumeninis audinys, bet ir gali kilti rimtų inkstų funkcijos sutrikimų. Dėl šios priežasties iš tikrųjų greitai netenkama svorio. Tačiau šis svorio mažėjimas yra trumpalaikis, nes jis mažėja todėl, jog netenkama organizmui reikalingų skysčių.

Dar vienas pavojus, kurį kelia stebuklingosios priemonės – priklausomybės, tiek psichinės, tiek ir fizinės, išsivystymas. Dauguma moterų, ilgai vartojančių organizmą valančias arbatas, vėliau jau nebegali jų atsisakyti. Kitos mano, jog tik arbata joms padeda palaikyti kūno formas, ir negali be jų apsieiti.

Beieškant kokybės

Tačiau dar nereiškia, kad liekninančią arbatą reikia pamiršti visiems laikams. Tiesiog reikia atidžiai sekti jos vartojimo instrukcijas ir, svarbiausia, atskirti kokybišką arbatą nuo padirbtos. Nereikalingo svorio turinčios moterys dažnai kenčia nuo vidurių užkietėjimo ir skysčių susilaikymo organizme, todėl švelniu raminančiu ir šlapimo išsiskyrimą skatinančiu poveikiu pasižyminti arbata padeda joms „pajudėti iš mirties taško“. Taisyklė tėra viena: vartokite saikingai ir įvertinkite savo jėgas. Bet kokiu atveju, liekninanti arbata turi būti svorį koreguojančios programos dalimi, o ne jos pagrindu.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Skaiste