Sveikata > Dietų katalogas > Dieta pagal gėlių horoskopą
 

Dieta pagal gėlių horoskopą


2007 02 12 | Šaltinis: Edieta.lt
 

Mums jau įprasta save laikyti Gyvate, Triušiu ar Drakonu. Mes žinome, kokie produktai naudingi Mergelėms, o kokie – Skorpionams. Pasirodo, kiekvienas mes turime dar ir gėlę. Susigaudyti astrologinės floros pasaulyje mums padės gėlių horoskopas.

Sausio 1-10Geltonasis gencijonas. Jus traukia viskas, kas neįprasta, mįslinga. Jums tinka ir rinktinės dietos, kurių pagrindą sudaro egzotiški produktai. Neverta aplinkiniams pranešti, jog nusprendėte sulieknėti: telieka tai jūsų paslaptis.

Sausio 11-20Dagys. Jums atrodo, kad į jus kreipia mažai dėmesio, ir dėl to dažniausiai kaltinate savo išorę. Jei esate įsitikinę, kad atsikračiusi keleto kilogramų tapsite patrauklesne, pasirinkite pačią paprasčiausią natūralių produktų dietą.

Sausio 21-31Šlamutis. Jūs kukli, tačiau esate madinga, visuomet stengiatės atrodyti paprastai, bet elegantiškai. Išsaugoti kūno formas jums padės iškrovos dienos (kartą per savaitę) ir sportas.

Vasario 1-10Amalas. Jūs lengvai einate per gyvenimą, stengdamasi apie nieką nesusimąstyti. Būkite atsargi: sveikatai kenkia lengvabūdiškumas. Pasaugokite save: atsisakykite nuo tokių užkandžių kaip „hot dogai“ ir vėlyvos vakarienės. Suraskite jums tinkančią sporto šaką ir pasportuokite bent kartą per savaitę.

Vasario 10-19Šunvyšnė. Jums labai žalingos griežtos dietos ir per didelis fizinis krūvis. Nepamirškite vartoti vitaminų – jums jų reikia labiau nei bet kam kitam.

Vasario 20-29Mimoza. Jūs nervinga ir lengvai susijaudinanti. Jums didelė infarkto ir skrandžio opos rizika, todėl kuo mažiau vartokite gyvulinių riebalų ir aštrių prieskonių. Tokia dieta naudinga ir jūsų talijai.

 

Kovo 1-10Aguona. Jums tinka baltymų dieta. Nesižavėkite vegetarizmu, nes mėsa jums suteikia energijos. Jei turite problemų su svoriu, rinkitės liesesnę mėsą, taip pat venkite krakmolingų garnyrų, tokių kaip bulvės ir makaronai.

Kovo 10-20Lelija. Jūs judri ir nelinkusi į nutukimą. Per didelis svoris – tai rimto sveikatos sutrikimo signalas, todėl reikėtų kreiptis į gydytoją ir atlikti visapusišką ištyrimą.

Kovo 21-31Rusmenė. Jūs ryžtinga ir bet kurią situaciją sugebate iš anksto apskaičiuoti. Jei manote, kad jum metas mesti svorį, vadinasi, taip ir yra.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 4 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
ruta
2013-02-27 19:44:37
ir kur cia dieta? Lapkričio 23-gruodžio 2Kardelis. Jūs darbšti ir talentinga, tačiau nesate pratusi rūpintis savimi. Rūpintis savo svoriu ir sveikata pradedate tik tuo atveju, jeigu kas nors iš artimųjų ims to maldauti.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
lukutis