Sveikata > Dietų katalogas > Dešimt produktų,...
 

Dešimt produktų, gerinančių išvaizdą


2007 02 12 | Šaltinis: Edieta.lt
 

Mes žinome, kad teisingi mitybos įpročiai padeda išlaikyti gražią išvaizdą. Kai jūs tikite valgomais produktais, ir jie gerai jus veikia, tikėtina, kad jūs gerai atrodysite šių produktų dėka.

Štai dešimt produktų, padėsiančių ne tik gerai jaustis, bet ir gražiai atrodyti.

Vanduo

Kasdien išgeriant didelį kiekį vandens, oda atrodo lygi, minkšta ir jaunesnė. Prisotindamos savo organizmą vandens, jūs pagerinsite savo išvaizdą, odos, plaukų ir nagų struktūrą. Jei jaučiatės išsipūtusi, gali būti, kad taip yra dėl natrio pertekliaus organizme. Padidinkite išgeriamo vandens kiekį, kad išplautumėte natrį. Vanduo padeda mažinti kūno svorį, atstato fizinių pratimų metu netektą vandens kiekį.

Vitaminas C

Vitaminas C padeda organizmui kovoti su infekcijomis ir ligomis. Jis sustiprina imuninę sistemą ir pagerina gijimą. Ar žinote, kad šis vitaminas būtinas kolageno, kuris padeda išsaugoti odos elastingumą ir tamprumą bei sumažinti raukšleles, gamybai? Citrusiniai vaisiai, braškės, pomidorai, brokoliai ir kopūstai bei jų sultys yra puikus vitamino C šaltinis.

Žalioji arbata

Žaliojoje arbatoje gausu antioksidantų, ji sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, pagerina imuninės sistemos darbą ir sumažina tikimybę susirgti kai kuriomis vėžinėmis ligomis. Jei geriate daug kavos, pabandykite rytinį kavos puodelį pakeisti žaliąja arbata. Geriama be grietinėlės, cukraus ir kitų dirbtinių priedų ji padės sumažinti svorį, tuo pačiu patenkindama kofeino poreikį.

Soja

Sojos baltymai turtingi aminorūgštimis, vitaminu E ir daugybe antioksidantų. Šie komponentai padeda odai išlaikyti drėgmę, išlygina ją ir padidina elastingumą.

 

Riebiosios rūgštys

Omega-3 ir omega-6 riebiosios rūgštys žinomos kaip „gerieji riebalai“, padedantys funkcionuoti ląstelėms. Šios rūgštys teigiamai veikia odą, plaukus, nagus, raumenis. Kaip ir kiti minėti „gerieji“ produktai, jos padeda funkcionuoti ląstelėms, išsivalyti odai, saugo nuo dėmelių ir raukšlių atsiradimo, pagerina plaukų būklę ir nagų augimą.

Pienas

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Kajus