Sveikata > Dietų katalogas > Kaip atsikratyti antsvorio...
 

Kaip atsikratyti antsvorio per 7 dienas


2007 01 02 | Šaltinis: Edieta.lt
 

Kova su antsvoriu tikriausiai yra viena iš pačių seniausių moterų grumtynių. Ši sporto šaka ypatingai išpopuliarėja prieš šventes. O likus keletui dienų iki Naujųjų metų galima netgi rengti tikras Olimpines žaidynes. Juolab kad dauguma, besistengiančių įlįsti į madingą vakarinę suknelę, tampa nugalėtojomis.

O toms, kurios dar netapo lieknėjimo sporto meistrėmis, mes siūlome savo greitas dietas.

Numesti svorio per savaitę

Iš principo tam, kad ženkliai sulieknėtumėte (5 – 8 kg), užteks ir savaitės. Paprasčiausiai tas septynetą dienų reikės vartoti tik vaisius ir daržoves. Bet ir jų persivalgyti nederėtų – pakaks 1,5 – 2 kg per parą.

Kad tuo pačiu pataisytumėte savo išvaizdą, rinkitės tuos vaisius, kurie tinka pagal jūsų odos tipą. Sausai odai – prinokę, saldūs raudoni vaisiai; riebiai – neprinokę, rūgštūs ir aitrūs vaisiai. Normaliai ir mišriai odai tiks ir vieni, ir kiti – svarbiausia visa tai valgyti kartu.

Bet mažai yra mažai! Kad procesas būtų intensyvesnis, kiekvieną vakarą maudykitės šiltoje vonioje ir negulėkite joje be darbo. Net ir pats švelniausias masažas gali padaryti stebuklų! Užteks 15 minučių. Gerai kas antrą dieną (2 – 3 kartus per savaitę) pasidaryti mielinę kaukę veidui ir dekolte sričiai. Šviežias mieles ištirpinkite šiltame piene ar vandenyje ir užtepkite ant odos. Po 10 – 15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.

Na, o mūsų močiutės ekstra atvejais pataria pusryčiams išgerti nesaldintos arbatos arba kavos su 40 gramų sūrio. Pietums, jų nuomone, reikėtų suvalgyti kietai virtą kiaušinį, 120 gramų mėsos, keptos keptuvėje be riebalų, ir 20 gramų sūrio. Pavakariams tik arbata arba kava. O vakarienei vėl 120 gramų mėsos ir daržovių salotų, užpiltų augaliniu aliejumi (šviežiu, žinoma). Sako, po 7 tokios dietos dienų jūs savęs nepažinsite.

 

Ekstremali dieta

Kiekvienoje sporto šakoje yra kraštutinių kovos būdų. Lieknėdamos be to taip pat neapsieisime. Jeigu laiko visai nebeliko, tuomet atsikratyti 3 – 4 kilogramų galima per 1 dieną. Reikalo technologija paprasta – visiškas badas ir liekninanti arbata. O ją gaminkite taip: vienam litrui gėrimo reikės 1 valgomo šaukšto arbatžolių. Užpilkite jas karštu pienu ir palikite 30 minučių pritraukti. Geriausia plikyti termose. Tiesą pasakius, ne taip jau svarbu, ar arbatą gersite karštą ar šaltą, svarbiausia – nieko nevalgyti.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
lukutis