Sveikata > Dietų katalogas > Melanie Griffith dieta
 

Melanie Griffith dieta


2006 12 08 | Šaltinis: Edieta.lt
 

O Jūs mėgstate jūros produktus, kaip juos mėgsta Melanie Griffith?

Išbandykite jos dietos variantą. Per tris savaites pavyksta numesti daugiau nei 5 kg. Melanie Griffith dietos efektyvumas nekelia abejonių, nes žuvyje yra žymiai mažiau kalorijų, nei mėsoje. Pavyzdžiui, 150 g menkės, paruoštos grilyje yra tik 200 kalorijų, o 150 g kepsnio – dvigubai daugiau! Net tokia kepta žuvis, kaip upėtakis arba skumbrė paruošta grilyje turės tik 250 kalorijų.

Papildykite dietą kokiais nors produktais, didinančiais lytinį aktyvumą: grybais, salierais, vynuogėmis, ir jausitės seksuali!

O dabar sudarykite sau valgiaraštį iš vienų pusryčių, vienų pietų, vienos vakarienės ir dviejų užkandžių.

Pusryčiai:

- dvi riekelės duonos su sėlenomis, salotų lapai, pomidoras. 50 g tuno savo sultyse;- 25 g nesaldintų dribsnių su pienu, skrudinta duona su sėlenomis, truputį marmelado, vienas nedidelis bananas;- vienas skrudintos duonos gabalėlis, 50 g sardinių savo sultyse, stiklinė citrinų sulčių, skiltelėmis supjaustytas pomidoras;- 50 g grybų, virtų nedideliame vištienos sultinio kiekyje, vienas minkštai virtas kiaušinis, vienas gabalėlis gerai grilyje iškepto neriebaus kumpio; vienas traškus duoniukas, pusė stiklinės apelsinų sulčių.

Pietūs:

- 150 g bet kokių jūros produktų (krevečių, krabų moliuskų ir t.t.), pasvertų be kiautų, ir didelė mišrainės porcija, užtaisyta citrinos sultimis;- 90 g konservuotos lašišos arba tuno, didelė mišrainės porcija, užtaisyta citrinos sultimis, viena maža bandelė;- vienas skrudintos duonos gabalėlis, vienas žuvies kotletas su valgomuoju šaukštu pomidorų padažo, didelė šviežių daržovių salotų, užtaisytų citrinos sultimis, porcija;- sumuštinis iš dviejų nedidelių riekelių duonos su sėlenomis su salotomis ir vienu iš šių užpildų: dvi sutrintos sardinės; vienas grilyje pašildytas ir susmulkintas žuvies pirštelis; 50 g krabų arba lašišos pašteto.

 

Be to, į pietų valgiaraštį įeina švieži vaisiai (pasirinktinai) – obuolys, apelsinas, kriaušė, dvi slyvos arba nedidelis bananas.

Vakarienės:

- 150 g rūkyto kumpio, virto vandenyje, 12 g spagečių pomidorų padaže, konservuoti salierai, brokoliai arba kopūstai;- žuvies kotletas, 50 g žalių žirnelių, 75 g traškučių, didelė mišrainės porcija;- 250 g vištienos, paruoštos grilyje (be odos), žaliosios pupelės, užkepti pomidorai, 50 g grybų, virtų nedideliame vištienos sultinio kiekyje, didelė žalių salotų, užtaisytų citrinos sultimis, porcija, dietinio jogurto indelis;- 75 g neriebios keptos mėsos su padažu arba apkepas iš 150 g baltos žuvies, grybų sriubos, svogūnų, pomidorų ir prieskonių; 125 g su lupenomis virtų bulvių, didelė kopūstų, žiedinių kopūstų ir konservuotų salierų porcija;- 150 g bet kokios žuvies (silkės, skumbrės, upėtakio), apvoliotos duonos džiūvėsėliuose (25 g) ir užkeptos folijoje su trinta citrinos žievele, citrinos sultimis ir 6 g margarino, aguročiai arba žiediniai kopūstai, brokoliai, citrinos skiltelė.

Į valgiaraštį taip pat įeina švieži vaisiai.

Alkoholiniai gėrimai ir užkandžiai:

Bokalas sauso vyno arba du stikliukai aperityvo; traški bandelė su salotomis mažas „Mars“ batonėlis arba du sausi biskvitai; 150 g vynuogių.


 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Mėta