Sveikata > Dietų katalogas > Žarnyno veiklos pagerinimui
 

Žarnyno veiklos pagerinimui


2006 10 06 | Šaltinis: Edieta.lt
 

Sveika dieta žarnynui normalizuoja apykaitos produktus, pagerina organo darbą. Laikykitės dietos 10 dienų ir turėsite sveiką žarnyną, o dėl to pagerės apykaitos procesai, numesite 5 – 7 kg.

Dietos metu reikia vartoti vitaminą C, gerti kaip galima daugiau mineralinio negazuoto vandens.Sveiko žarnyno dietoje laikykitės pagrindinės taisyklės – nevartokite cukraus, druskos, gazuoto vandens, duonos.

1 ir 2 dieną visiškai alkani, pasistenkite išsilaikyti su žaliais obuoliais, o vakare išgerti puodelį arbatos su šaukštu medaus.

3 diena.Pusryčiai: avižinių dribsnių košė, išvirta ant vandens be druskos ir cukraus, stiklinė mineralinio vandens.Pietūs: 200 g virtos jautienos, pomidoras.Vakarienė: 200 g virtų ryžių (galiam truputį sojų padažo), puodelis arbatos su citrina.

4 diena.

Pusryčiai: avižinių dribsnių košė, puodelis kavos.Pietūs: du obuoliai, skiltelė citrinos.Vakarienė: obuolys ir apelsinas.

5 diena.

Pusryčiai: trintos morkos, apšlakstytos citrinos sultimis, liesas jogurtas, 150 g varškės, mineralinis vanduo.Pietūs: keptos bulvės, du kietai virti kiaušiniai, pomidorų ir agurkų salotos su augaliniu aliejumi.Vakarienė: 200 g virtų ryžių (galima truputį sojų padažo), puodelis arbatos su citrina.

6 diena.

Pusryčiai: avižinių dribsnių košė.Pietūs: avižinių dribsnių košė.Vakarienė: 200 g virtų ryžių.

7 diena.

Pusryčiai: puodelis kavos.Pietūs: daržovių sultinys, obuolys, 150 g varškės.Vakarienė: kefyras.

8 diena.

Pusryčiai: avižinių dribsnių košė, stiklinė mineralinio vandens, daržovių sultinys, trys obuoliai, apelsinas.Pietūs: kefyras.Vakarienė: virta žuvis, du apelsinai, arbata.

9 diena.

Pusryčiai: kefyras.Pietūs: žuvis, arbata.Vakarienė: 200 g virtos jautienos, ryžiai, trys obuoliai.

10 diena.

Pusryčiai: kefyras.Pietūs: arbata su medumi.Vakarienė: ryžiai, apelsinas ir skiltelė citrinos.

Pastaba: Dietos geriau nesilaikyti dirbant sunkų darbą ar esant didelėms fizinėms apkrovoms.


 
Taip pat skaitykite
Vis daugiau spalvų įgaunantis kraštovaizdis už lango įspėja - paplūdimio sezonas jau nebe už kalnų, tad norintiems vasarą...

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio...

Prieš gerą dešimtmetį Prancūzijoje atrastas naujas mitybos planas viesulu siaučia po Europą. Kai gydytojas Pierre'as Dukanas...

Apetitas yra noras valgyti, jis jaučiamas kaip alkis. Alkio jausmą turi visi išsivystę gyvūnai, jo tikslas – gauti pakankamai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (146)
Ravilis
Las