Vaikai > Laisvalaikis > "Indėniukas Kikas“...
 

"Indėniukas Kikas“ kviečia vaikus svajoti


2011 02 01 | Autorius: Raganiukes teatras
 

"Indėniukas Kikas“ kviečia vaikus svajoti

„Raganiukės teatras“ vasario mėnesio 19 dieną kviečia visus vilniečius ir miesto svečius atvykti ir patiems pirmiems pamatyti spektaklį, pastatytą pagal jau vaikų literatūros klasika tapusią Čarlzo Torsono knygelę „Kikas“. Spektaklis nukels žiūrovus į prerijas, kur gyvena svajoklis indėniukas.

 


Šis nuostabus spektaklis – judesio, plastikos, muzikos ir žodžio junginys, pasakojantis apie indėniuko Kiko svajonę turėti tikras plunksnas ir tapti didžiu medžiotoju. Premjeroje pasakojama, kaip indėniukas Kikas siekdamas savo tikslo nuskriaudžia kalakučiuką ir pelėdžiuką. Išbartas Kikas labai nuliūsta ir užmiega ant išvirtusio medžio. Tačiau svajonė užmigusį indėniuką ir jo bičiulius žvėrelius nukelia į paslaptingą sapnų ir nuotykių pasaulį.

 

Šiame pasaulyje viskas tampa įmanoma. Juk taip nuostabu, kai išsipildo tavo slapčiausi troškimai!

 


Pasakoje pagrindinį veikėją lydi linksmieji jo draugai - Voverė, Džekas striukauodegis, Zuikienė bei gerasis bičiulis Erelis. O savo kelyje sutikęs mažąjį Lūšiuką ir piktąją mamą Lūšį, indėniukas išmoksta svarbiausių gyvenimo pamokų.

 


Spektaklis „Indėniukas Kikas“ paskatins vaikus ir jau svajoti pamiršusius suagusiuosius, drąsiai svajoti. Juk jeigu geriausi draugai žygiuoja šalia, tereikia truputį palūkėti ir visi troškimai išsipildys.

 


„Raganiukės teatre“ premjerinis spektaklis „Indėniukas Kikas“ vasario 19 d. 17 val. Bilietus galite įsigyti skambindami telefonais 867719812 ir 867097832 bei www.bilietai.lt.


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (166)
Rokas