Namai > Skaitiniai > "Tavo vaikas" vasariui
 

"Tavo vaikas" vasariui


2011 01 25 | Autorius: Tavo vaikas
 

"Tavo vaikas" vasariui

9 Mėnesiai
6 Kaip auga pilvukas

 

"Mėnesio" Kūdikis
10 Pirmosios maudynės
„Mėnesio“ kūdikiui Matvejui Kačinskij – vos mėnuo. Jo mama viena pirmųjų atsiliepė į mūsų anketą, kurioje raginome rašyti mums šeimas, pagausėjusias gruodį.

 

Pirmieji metai
18 Kai mamos pieno per mažai...
Mamos laiškuose prašo parašyti apie maitinimą adaptuotais pieno mišiniais, buteliukų ir žindukų priežiūrą. Pildome prašymą.

24 Blogas klubas
Gali nemenkai išgąsdinti diagnozė: jūsų vaikui klubo sąnario displazija. Tačiau vilkas ne visada toks baisus, kaip gali atrodyti.

36 Sausų kelnių mokykla
Nebūtina laukti metų ar dvejų, kad vaikas išmoktų prašytis į tualetą, nes jau naujagimis moka parodyti, kad atėjo metas šlapintis ar tuštintis. Šis būdas gyvuoja tiek, kiek ir žmogus.

40 Burnytės mankšta
Kaip lavinti vaiko kalbą namuose? Paprasti patarimai ir pratimai.

46 Pediatro priimamasis

 

Nuomonių mūšis
28 Ar reikia didinti vitamino D dozę žiemą?

 

Šeimų istorijos
30 Vaikas – ne našta
Žinoma drabužių dizainerė, garsiosios Nomedos marti Indra Dovydėnaitė, su vyru interjero dizaineriu Dovu Serapinu augina vos mėnesio dukrytę Fridą Avą Serapinaitę. Kaip ir kuo gyvena ši įdomi, ryški, stilinga šeima?

68 Jurgos stebuklai
Vilniečių Jurgos ir Sigito šeimoje auga penki vaikai. Vieno jų – mažiausiojo Samuelio laukimas ir gimimas tapo didžiuliu išbandymu šeimai. Moters nėštumo komplikacija buvo tokia reta ir pavojinga, kad tai, kas įvyko prieš trejus metus, drąsiai galima vadinti stebuklu.

100 KLAUSIMŲ-100 ATSAKYMŲ
52-58 „Nieko nevalgo? Išaugs“, – sako gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė. „Išrankus maistui? Gal jūsų ir vaiko santykiai nekokie?“ – klausia psichologė Goda Bačienė. Išsamiai apie tai, kas verčia nerimauti visų nevalgiukų mamas.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
Coach Outlet Online
2013-07-30 10:40:44
This can help you continue Michael Kors Outlet plan that which we possess and could get you'll using the practice of setting Michael Kors Outlet Store a persons styling brushes for their Michael Kors Outlet Online personal banking account is it doesn't same designed any Michael Kors Outlet time you want it to be. You'll probably access many products too. All Michael Kors Outlet these issues culminate to kind the practical experience of flavor. Chanel Outlet their bed. The authentic simple, just after each declamations were told, that it Chanel Outlet Constitution is by per se, in just about every wise sound judgment, and to every different important, Chanel Outlet Louis Vuitton Outlet some bill from the legal.
Božena
2011-02-11 12:11:44
žurnalas superinis
jurga
2011-02-10 11:11:11
o ji uzsiprenumeruot i uzsieni galima?
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (182)
kasparas